Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 148x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kulaťák

Restaurant Kulaťák nabízí českou a mezinárodní kuchyni v režii špičkového šéfkuchaře, Plzeň čepovanou přímo z tanku, originální prostředí a skvělý servis. První restaurace ze sítě Pilsner Urquell Original Restaurant na Praze 6 se navíc může pochlubit i perfektním zázemím pro děti.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsem byla v této restauraci poprvé, díky dobrému hodnocení jsem měla vysoké očekávání. Dala jsem si noky s lososem, ale byla jsem zklamaná. Losos nebyl dochucený, zcela bez soli, takže už to ani ostatní příloha nedohonila. Je to škoda, je to mé oblíbené jídlo a vůbec jsem si nepochutnala. Ale kamarádova svíčková prý chutnala výtečně. Takže Kulaťáku dám ještě druhou šanci. Co ale musím pochválit, je milá a usměvavá obsluha, ta mě moc potěšila. Kulaťák je evidentně oblíbené místo, nebýt rezervace, zcela jistě bychom si neměli kam sednout.
Restaurace Kulaťák Restaurace Kulaťák
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí, profesionální obsluha a dobré jídlo, to je restaurace Kulaťák v Dejvicích. Dnes jsme si daly gratinovaný kuřecí steak se zeleninou, ovčím sýrem, šťouchaným bramborem a salátkem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO