Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Original pivnice Budvarka

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Klasicka hospoda, kde je hluk zakoureno a hodpodske jidlo. Na obsluhu jsem čekala dost dlouho. Kaldonova polevka me zklamala a ani jsem ji nedojedla. Byla to jen bila husta omacka.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fotka jídla na internetu vypadala moc hezky, což byl důvod, proč jsme to objednali. V příloze je foto skutečnosti, což odpovídalo internetu. Jídlo bylo super, vše čerstvé, nepřepálený tuk, všem doporučujeme.
Original pivnice Budvarka
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace je opravdu velice dobra. Kuchyně excelentní a pivo výborne. Personál velice ochotný a všímavý. A objednána veprova žebra byla opravdu vynikající. Mohu vřele doporučit!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, originální prostředí pivnice a široká nabídka zajímavých piv. Výborné jídlo, milá obsluha a přívětivé ceny přímo vybízejí k návštěvě této restaurace. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO