Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 30x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Original Curry & Tandoor

Indická a bangladéšská restaurace Original Curry & Tandoor restaurant v Praze byla založena s cílem představit svým hostům autentickou indickou a bangladéšskou kuchyni. Nabízí zde celou řadu pokrmů a specialit, ze kterých si vyberou jak milovníci masitých pokrmů, tak vegetariáni. Ochutnejte pravou exotiku v Praze.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme vybrali na oběd s kamarádem. Personál byl milý a ochotný. Jídlo bylo dobré, podobné jako v mnoha jiných průměrných indických restauracích. Pokud byste hledali nějaký mimořádný kulinářský zážitek či elegantní prostředí, pak hledejte jinde.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná indická restaurace,ktera ma v porovnání s jinými indickými restauracemi hezky interiér. Polévky (rajčatová a kureci) byly trochu zklamání, mohly byt více okorenene, ale jiné předkrmy byly dobre a hlavni jídla take, moc nam chutnala! Rádi se sem opět vrátíme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
zašli jsme na polední menu s kolegou. Odcházeli jsme narvani k prasknutí. Velmi jsme si pochutnali na kuřecím kari, vždy bylo k dispozici dostatek masa i příloh a ráno ještě z restaurace volali, ci rezervace plati. Jedine, na cem by bylo potřeba trochu zapracovat je čistota stolu při střídání strávníků, ale každopádně doporučuji - slušný poměr cena/výkon.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO