Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 28x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Original Curry & Tandoor

Naše indická a bangladéšská restaurace Original Curry & Tandoor restaurant v Praze byla založena s cílem představit svým hostům autentickou indickou a bangladéšskou kuchyni. Nabízíme celou řadu pokrmů a specialit, ze kterých si vyberou jak milovníci masitých pokrmů, tak vegetariáni.
 

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
zašli jsme na polední menu s kolegou. Odcházeli jsme narvani k prasknutí. Velmi jsme si pochutnali na kuřecím kari, vždy bylo k dispozici dostatek masa i příloh a ráno ještě z restaurace volali, ci rezervace plati. Jedine, na cem by bylo potřeba trochu zapracovat je čistota stolu při střídání strávníků, ale každopádně doporučuji - slušný poměr cena/výkon.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Fajn indická restaurace v Karlíně. Obsluha mluví anglicky spíše než česky, ale většinou velmi milá a profesionální. Jídlo dobré a mango lassi bezkonkurenční :)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo v menu bylo přehledně popsané, takže hned víte, do čeho jdete. Všechno chutnalo skvěle. Lassi připravovali na baru z čerstvého jogurtu, to mi udělalo radost. Obsluha byla moc milá, všímavá. Jen škoda, že v přední části restaurace je zima. Chtělo by to trochu přitopit :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO