Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Originál 1869 Příbram

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
je to výborná restaurace, obsluha je vstřícná a příjemná, jídlo a pití skvělé. Snad jedině, když je plno, což je velmi často, je v restauraci trochu moc hluku
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ochotný a příjemný personál, skvělé jídlo, dobře zpracovaný interiér a vhodně zvolený koncept restaurace/hospody od Gambrinusu. Rád sem chodím s manželkou i s přáteli na pivo.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace "Originál 1869" Příbram vystřídala restauraci "Velký kotel", která byla velmi oblíbená mezi pivaři. Současná podoba je zcela odlišná od předchozí. zajímavě rozbitá ploch formou pódoí a schůdků, stolky pro dva, čtyři i více, možnost oddělení jednoho prostoru sklem, velmi ochotná obsluha, jídlo i pití dobré v rozumné nabídce. Hned po příchodu se mě ujal číšník, posadil ke stolu a obratem donesl jídelní lístek. Upozornil co již v denní nabídce není a doporučil ze stávajícího. Po vybrání jsem měl jídlo do pěti minut, když ještě před tím donesl pití. Restauraci vřele doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Originalu se velmi rad vracim. Jedna se vzdy o velmi dobry kulinarsky zazitek. Obsluha je vstricna, vzdy poradi s vyberem. Prostredi restaurace je pratelske.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO