Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Orientální restaurace Kupé

Restaurace Kupé nabízí orientální bezmasou kuchyni založenou na autentické přípravě egyptskými kuchaři, celoročně čerstvé zelenině a bylinkách, a na surovinách převážně ze zemí Orientu. Do stálého jídelního lístku zařadila více než 60 originálních jídel, která jsou průřezem rozmanitých chutí, vůní a barev Orientu. Zákazník si tak může dopřát nefalšovaný chuťový zážitek, stejně jako kdyby si vychutnával oběd v Káhiře, lehkou svačinku v Damašku, nebo večeři v Istanbulu. Nabízená jídla jsou výhradně bezmasá, mezi nimi jsou dostatečně zastoupená i jídla veganská či bezlepková. Každý všední den od 11ti do 15ti hodin se připravují dvě obědová menu s polévkou či dezertem na výběr. Z jídelního lístku vám připraví jídla až do 22ti hodin.  Milovníkům kávy připraví jak pravé italské espresso, tak i originální arabskou kávu s kardamonem či tureckou kávu v džezvě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo fakt skvělý, personál milý, Určitě se tam vrátím
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo výborné, dobře dochucené a odpovídalo pálivosti z jídelního lístku. V něm se našlo pár "překlepů", kdy jídlo je označené jako veganské, ale mezi alergeny se občas našlo mléko/vejce. Taky bych doporučil vyměnit stoly za větší, seděli jsme 3 u stolu pro 4 a byl problém si na stole uspořádat jídlo+pití.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO