Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Orientální restaurace Kupé

Restaurace Kupé nabízí orientální bezmasou kuchyni založenou na autentické přípravě egyptskými kuchaři, celoročně čerstvé zelenině a bylinkách, a na surovinách převážně ze zemí Orientu. Do stálého jídelního lístku zařadila více než 60 originálních jídel, která jsou průřezem rozmanitých chutí, vůní a barev Orientu. Zákazník si tak může dopřát nefalšovaný chuťový zážitek, stejně jako kdyby si vychutnával oběd v Káhiře, lehkou svačinku v Damašku, nebo večeři v Istanbulu. Nabízená jídla jsou výhradně bezmasá, mezi nimi jsou dostatečně zastoupená i jídla veganská či bezlepková. Každý všední den od 11ti do 15ti hodin se připravují dvě obědová menu s polévkou či dezertem na výběr. Z jídelního lístku vám připraví jídla až do 22ti hodin.  Milovníkům kávy připraví jak pravé italské espresso, tak i originální arabskou kávu s kardamonem či tureckou kávu v džezvě.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO