Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Oranžová kavárna

Oranžová kavárna je jednou z činností organizace Barevné domky Hajnice, která nabízí návštěvníkům milé prostředí. V této kavárně pracují klienti této organizace. Smyslem této činnosti je zprostředkování možnosti začlenění klientů do společnosti a vytváří prostor pro setkávání lidí s handicapem a s lidmi bez handicapu. Jsou zde nabízeny domácí koláče vyráběné přímo handicapovanými lidmi. Kavárna je nekuřácká, je zde možnost pořádání oslav i seminářů. K dispozici je bezbariérový přístup.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno