Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek

Restaurace Orange Route Protivín

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Orange Route Protivín

Orange Route - stylová restaurace, gril a kavárna s letní zahrádkou, dětským koutkem, dětským hřištěm a vlastním parkovištěm v Protivíně.

V příjemném a útulném prostředí zde nabízí hostům moderní kuchyni připravovanou z výhradně čerstvých a kvalitních surovin s podporou místních farmářů a osobní profesionální servis. 

Díky své poloze přímo u hlavní silnice mezi Pískem a Českými Budějovicemi je restaurace ideálním místem pro obchodní schůzky, pracovní obědy a večeře.Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Místo piva jsem dostal mix piva s Kofolou.Personál po konstatování, že mám pravdu, donesl pivo nové, ale ani jeden z povedené dvojky (on odnášel, ona nadvakrát donášela) neprojevil sebemenší náznak omluvy za svou chybu. Vedle nás sedící rodina na dotaz, jestli si můžou přisunout dvoumístný stolek - přišli jejich známí, dostala od číšníka odpověď, že by těžko usadil další hosty.(poloprázdná zahrádka). A do třetice, ani ten předraženej burger se zbytečnostma (minisalát Coleslaw a chipsy namísto hranolků) není co bejval.

Chochy
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ok

Chochy
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Kajmy
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno