Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Orange Route Protivín

Orange Route Protivín - ta oranžová "bouda" u hlavní cesty mezi Pískem a Budějovicemi je cíl vaší cesty.Tady ráno podávají snídani, pak nakrmí celou rodinu. Mají kvalitní kávu a hodně rychlou wifinu. Stojí za to stavit se na zmrzlinu, kus flákoty nebo originál chilli. Suroviny tu mají vždy čerstvé a kvalitní.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

Místo piva jsem dostal mix piva s Kofolou.Personál po konstatování, že mám pravdu, donesl pivo nové, ale ani jeden z povedené dvojky (on odnášel, ona nadvakrát donášela) neprojevil sebemenší náznak omluvy za svou chybu. Vedle nás sedící rodina na dotaz, jestli si můžou přisunout dvoumístný stolek - přišli jejich známí, dostala od číšníka odpověď, že by těžko usadil další hosty.(poloprázdná zahrádka). A do třetice, ani ten předraženej burger se zbytečnostma (minisalát Coleslaw a chipsy namísto hranolků) není co bejval.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno