Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Orange Moon

Přehled hodnocení
74% celkově
77% personál
73% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 10x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Orange Moon
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Thajský restaurant v nákupním centru, nicméně je od nákupního centra mírně stavebně oddělen, takže pokud nechcete nebudete se cítit jako v průchodu. Jídlo bylo celkem autentické, nicméně vzhledem k ceně průměrné. Obsluha je milá a vstřícná, nebyl nejmenší problém. K platbě akceptují plateb karty, ale nepřijímají stravenky od kterékoliv společnosti.
Restaurace Orange Moon
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace působila v prvním dojmu velmi příjemným prostředím, obsluha milá a ochotná. Při výběru jídel i pití poradili. Nápoj, který vždy v restauracích přinášejí v originál obale, jsme tady dostali rozlévaný. Po upozornění chybu napravili. Jídlo průměrné, ničím nebylo zajímavé. Měli jsme předkrm a hlavní chod. Předkrm byl dobrý, neměli část jídla, tak po domluvě nám nahradili jiným. Hlavní jídlo bylo velmi průměrné, a to jak chuťově, tak velikostí porce. Navíc toto jídlo přinesli téměř studené! Celkový dojem tedy takový, že už do restaurace nepůjdeme. Navíc, při odchodu z restaurace jsme zjistili, že ta samá nabídka jídel, včetně kuchyně, je společná pro "fast food", pochopitelně tady to však bylo za jiné ceny.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Celkově bych restauraci příliš nedoporučila. Prostředí v obchodním centru není nijak příjemné, personal byl ochotný, ale profesionalita pokulhávala. Jídlo bylo zcela průměrné. Víno bylo obyčejné. Zkrátka obchoďáková restaurace, nevím, jak lépe popsat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Sice je restaurace v obchodním centru,ale má uzavřené stěny takže o tom skoro ani nevíte a připadate si jako v normální restauraci. Je tam příjemný asijský dekor a jídlo je vynikající. Byla jsem sama jak v Thajsku i Malajsii a dali jsme si právě Thajské a Malajské curry, a oboje chutnalo velmi autenticky. Obsluhující pár příjemný, nevtíravý, doporučujeme.
Restaurace Orange Moon
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace má společnou kuchyň s Thai Spice, kde vaří velmi dobře. Kari s kachním masem bylo chuťově výborné, určitě stojí za to se sem vrátit a zkusit něco jiného. Jediné zlepšení je nutné na straně obsluhy. Byli jsme větší skupina a přesto na začátku trvalo déle, než se vůbec přišla zeptat na pití.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Overall decent Thai food, but a tad overpriced for my taste.. In other words, you can eat the same quality if not better in a more appealing ambiente for less.. And I am speaking of Thai cuisine and Prague.. Also, no lunch menue..
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO