Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Orange Moon

Nabízejí se zde předkrmy, saláty, ryby, mořské plody, vegetariánská jídla nebo dezerty. Dále alkoholické i nealkoholické nápoje, sekty, červená a bílá vína nebo pivo. Pořádají se zde rauty, oslavy, večírky i karaoke party.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Orange Moon
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Thajský restaurant v nákupním centru, nicméně je od nákupního centra mírně stavebně oddělen, takže pokud nechcete nebudete se cítit jako v průchodu. Jídlo bylo celkem autentické, nicméně vzhledem k ceně průměrné. Obsluha je milá a vstřícná, nebyl nejmenší problém. K platbě akceptují plateb karty, ale nepřijímají stravenky od kterékoliv společnosti.
Restaurace Orange Moon
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace působila v prvním dojmu velmi příjemným prostředím, obsluha milá a ochotná. Při výběru jídel i pití poradili. Nápoj, který vždy v restauracích přinášejí v originál obale, jsme tady dostali rozlévaný. Po upozornění chybu napravili. Jídlo průměrné, ničím nebylo zajímavé. Měli jsme předkrm a hlavní chod. Předkrm byl dobrý, neměli část jídla, tak po domluvě nám nahradili jiným. Hlavní jídlo bylo velmi průměrné, a to jak chuťově, tak velikostí porce. Navíc toto jídlo přinesli téměř studené! Celkový dojem tedy takový, že už do restaurace nepůjdeme. Navíc, při odchodu z restaurace jsme zjistili, že ta samá nabídka jídel, včetně kuchyně, je společná pro "fast food", pochopitelně tady to však bylo za jiné ceny.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO