Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Keltský pub Opidum

Restaurace Keltský Pub Opidum nabízí příjemné posezení ve stylové pivnici. Můžete zde ochutnat zajímavé speciality a chuťovky k pivu. Například vepřová uzená žebírka v marinádě jsou u zdejších hostů bezkonkurenčně nejoblíbenější. Servírována s čerstvým chlebem, hořčicí a křenem lahodí nejen oku, ale i chuťovým buňkám. Ve spojení s orosenou sklenkou piva je gurmánský zážitek dokonalý. Mimo široké nabídky piv si přijdou na své i milovníci vín a míchaných nápojů. Na plazmových televizích můžete sledovat sportovní přenosy a užít si tak neopakovatelnou atmosféru. Každý všední den od ponělí do pátku pro Vás Keltská restaurace Opidum připravuje zajímavou polední nabídku za lákavé ceny. Otevřeno je již od 11 hod. a polední menu se podává do 14hodiny. Přijďte poobědvat a přesvědčíte se sami.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO