Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 142x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

ONE Cafe Karlín

Přehled hodnocení
77% celkově
74% personál
83% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 56x
3 26x
2 7x
1 3x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochutnaly jsme zde vynikající burgery - potěšily nás zajímavé kombinace, hlavně Blueberrys burger s kozím sýrem a burger s balkánským sýrem a pečenými paprikami :-). Krém z pečených paprik také moc doporučujeme! :-) Při druhé návštěvě jsme dostaly i pořádnou porci Coleslawu. Personál byl vždy milý , v restauraci je dostatek prostoru a příjemné venkovní posezení na zahrádce.
ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Posezení na zahrádce bylo příjemné, jídlo skvělé, doporučuji blueberrys s kozím sýrem. Po 17h mají happy hours na drinky, co více si přát :-). Tuto restauraci doporučuji, personál byl velmi milý.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nemajú zmluvu z Restu a tak naša rezervace bola neplatná
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
One cafe restaurant může z fleku konkurovat vyhlášené Pallandě. Old school burger nebo boruvkovy burger vřele doporučuji, jako priloha opecene brambory a salát coleslaw. Mimo jine od 17:00 do 21:00 probíha happy hours na drinky :)
ONE Cafe Karlín
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rada jsem se vracela na vyborny hamburger. Jen ted to bylo velke zklamani. Maso nebylo ochucene, houska mala a salat coleslaw oproti minule zmensili vice nez o pulku. Celkove chuť nebyla dobra. Pancheta nebo jak to nazyvaly byla syrova.Tatarka byla taky jinak udelana. A misto opečenych brambor mely byt hranolky. Jeste druhy den mi nebylo dobre. Tak snad nekdy priste....
ONE Cafe Karlín
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je v bussiness parku kde jsou zvyklí na jinou klientelu...při porovnání s jinými podniky tímto směrem je toto slabý průměr.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Měli jsme zde burger, který byl dobrý, ale má ještě daleko do toho, abychom si na něm vyloženě pochutnali. Mohli by ho automaticky servírovat s hranolkami, jako to bývá obvykle.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Přijde mi, že od první návštěvy tohoto podniku se kvalita dost horší. Tentokrát nám jídlo nechutnalo, brambory neměly žádnou chuť a kuře také ne. Nejhorší je však opravdu pomalý personál. Do tohoto podniku už neplánuji znovu jít.
Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 1
We were really disappointed this time. They didn't have half of their dishes only after 40 minutes service. They served us a tasteless chicken with dry potatoes cut in half. They took so much time to serve us...we won't come back

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO