Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 142x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

ONE Cafe Karlín

ONE Cafe je kavárna s restaurací ideální k relaxaci a příjemnému trávení volného času. V útulném domáckém prostředí si vychutnáte pestré snídaně, obědová menu i večeře. Jídla tu připravují zdravě na kokosovém tuku. Na své si přijdou jak milovníci domácích těstovin, které kuchaři vyrábějí přímo v restauraci, tak i vegetariáni. Kavárna má oddělené kuřácké a nekuřácké prostory.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochutnaly jsme zde vynikající burgery - potěšily nás zajímavé kombinace, hlavně Blueberrys burger s kozím sýrem a burger s balkánským sýrem a pečenými paprikami :-). Krém z pečených paprik také moc doporučujeme! :-) Při druhé návštěvě jsme dostaly i pořádnou porci Coleslawu. Personál byl vždy milý , v restauraci je dostatek prostoru a příjemné venkovní posezení na zahrádce.
ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín ONE Cafe Karlín
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Posezení na zahrádce bylo příjemné, jídlo skvělé, doporučuji blueberrys s kozím sýrem. Po 17h mají happy hours na drinky, co více si přát :-). Tuto restauraci doporučuji, personál byl velmi milý.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Nemajú zmluvu z Restu a tak naša rezervace bola neplatná
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO