Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

ONE Cafe Harfa

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Při příchodu do kavárny mi personál sdělil, že o žádné rezervaci neví, i přesto, že mi ji Restu potvrdilo. Ale i tak bylo místo a obsluha byla velmi příjemná a ochotná! Objednaný toust nebyl nic extra, ale adekvátních ceně :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde podruhé, tentokrát obsluha velmi příjemná i káva v naprostém pořádku, určitě mohu doporučit, určitě brzy zopakujeme včerejší návštěvu, děkujeme .
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsem zde s kamarádkou, objednaly jsme si ochucenou kávu a byla poměrně dost sladká,ale zase nešidí na příchutích což je určitě plus.Obsluha, konkrétně blonďatá slečna dost nepříjemná každých 5 minut se koukala do hrníčku jestli máme dopito.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemné prostředí v OC Harfa s velmi milou obsluhou. Vynikající dortíky, škoda, že chybí domácí limonády a čaje. Ideální, že se tady ještě kouří. Tedy alespoň ještě měsíc svobody.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Dortíky ve One Café jsou zřejmě dodávané, ale čerstvé. A v café se očekává především dobrá káva a tu tady vždy dostanete. Velkou chybou však je, že se v kavárně kouří, ačkoli je v OC.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Strávil jsem tam celkem 3 hodiny také z důvodu, že mají příjemné posezení. Obsluha by ovšem mohla být lepší. To, že jsem v kavárně naznačuje, že si dám pravděpodobně kafe. Proto bych bral za standardní, aby se obsluha neptala, co si dám, ale rovnou nabídla nápoják. Káv je přece celá řada nebo čajů. Jinak vše ok.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V OC Harfa není moc příjemných míst, kde posedět. One Café má však svou atmosféru, i když je to průchoďák. Příjemně překvapí však obsluha a domácí limonády. Lepší volba, než Home Office o patro výš.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
One Café není určeno na nějaké dlouhé vysedávání, ale prostředí rozhodně neurazí. Už je tedy vidět značná opotřebovanost sedaček, ale to snad brzy provozovatel vymění. Nejhorší na One Café je ten \"zahulený\" prostor.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
One Café zachraňuje příjemný a usměvavý personál. Na zařízení jako jsou sedačky, stoly a další vybavení je vidět nekompromisní zub času a obdivuji majitele OC, že dovolí kouřit v obchodním domě, kde chodí kolem maminky a děti. Odvětrání smradlavého kouře je nedostatečné a tak kavárna je spíš obtěžující. Ještě že je tam tak milý personál.
Celkově   
personál 5
prostředí 2
jídlo 4
Klasický průchoďák v Obchodním centru. ONÉ Café je však "vylepšené" o to, že odejdete vyuzení z cigaretového kouře. Pro kuřáky je to fajn, protože ušetří za cigarety a nekuřáci tam raději nechoďte.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO