Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

ON Club

ON Club je velice oblíbeny music gay club, který svým zákazníkům nabízí skvělou zábavu, výbornou obsluhu a mnoho dalšího. Každý z nás má občas den, kdy chce odejít od veškeré práce a jednoduše se jít někde bavit a na chvíli tak zapomenout na veškeré starosti, které nás v našem životě provází. Gay klubů v Praze je hned několik a všechny se vyznačují něčím specifickým, ale žádný ze všech gay clubs v Praze není tak velký a vyhlášený, jako právě On Club, který byl původně zrekonstruován na místo původního gay klubu se jménem Valentino. Klub Valentino neměl příliš dobrou pověst a to se právě nový On Club snaží napravit a nabízí mnohem vyšší úroveň, než jeho předchůdce gay klub Valentino. Hlavní výhody, které nabízí OnClub jsou, že se zde nehledí na to, jakou máte orientaci, řídí se zde heslem "každý má svobodnou volbu". Proto si zde zcela jistě přijdete na své. Gay kluby, jako je On Club jsou vyhlášené téměř po celém světě, i když né všude se samozřejmě jmenují OnClub, jedná se o originální a jedinečný název, pod kterým se žádný jiný gay club v Praze, Brně, nebo Ostravě nevyskytuje. Tyto gay clubs jsou luxusně vybaveny, klimatizovány, zdarma se můžete připojit na bezdrátovou síť Wifi. Běžný a kvalitní gay club, jako je On Club v Praze, má většinou hned několik pater, ve kterých hrají nejlepší DJ-ové z širokého okolí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO