Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Omam - svět na talíři

Omam - svět na talíři, který nabízí jedinečný gastronomický zážitek. Nahlédněte pod pokličku světové kuchyně a ochutnejte, jak chutná svět. 

Snídaně je základ dne - jsou tu pro vás již od 07:00 hodin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S OMAMEM OPRAVDU PROCESTUJETE SVĚT! Nabízí spoustu zvyklých i nezvyklých jídel. Takže pro objevitele nových chutí jako jsem já, je tento podnik naprosto ideální. Dokonce tu najdete nabídku ( s přimhouřením oka) zdravých dobrůtek ke kávě ;) Nás konkrétně potěšili nabízené Chačapuri. Opravdu jsme si pochutnali. Rezervace přes Restu jako vždy proběhla v pořádku a já tento podnik můžu jenom doporučit! :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná dýňovo-jablečná i rybí polévka. Personál ochotný a příjemný. Opět jsme byly nadmíru spokojené. Doporučuji pro rychlý a zdravý oběd. Brzy velmi ráda dorazím.
Restaurace Omam - svět na talíři
Celkově     
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Vůbec neměli jídlo nabízené ne webových stránkách, pan majitel slovo OMLUVA zjevně nemá ve svém slovníku, pouze se vytahoval tím, že někde vařil s Pohreichem..... koho to zajímá. Pokud si vybere jídlo na webu tak si předem ověřte zda ho opravdu nabízejí....
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO