Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 54x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Omam - svět na talíři

Omam - svět na talíři, který nabízí jedinečný gastronomický zážitek. Nahlédněte pod pokličku světové kuchyně a ochutnejte, jak chutná svět. 

Snídaně je základ dne - jsou tu pro vás již od 07:00 hodin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Omam - svět na talíři
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace v centru Liberce, velice příjemné prostředí, zajímavá nabídka jídel a moc milá obsluha. Ochutnali jsme kuřecí quesadillu a byla opravdu výborná, těšíme se na další návštěvu.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Tak úplně nevím, jestli jsem měla zrovna prostě jenom smůlu...ale za mě bistro Omam už vícekrát ne... Oceňuji sice možnost veganské housky, ale když si ji objednám, tak bych ji ráda ochutnala...no místo mě ji dostala mamka (ale každá jsme měli jiný burger), a to je ještě dobré, taťka ten svůj nedostal vůbec (nejprve zapomněli, že máme 3 burgery a potom přišli s tím, že už ho nemají). Hummus jsem už také měla lepší, falafel špatný nebyl. A co se týká náplně mého burgeru, tak grilované ředkvičky s halloumi sýrem je originální a super nápad, bylo to i výborně dochucené a stejně tak portobello burger s grilovanou zeleninou. Batátové hranolky mi také chutnalo. A bistro na mě zevnitř působilo velmi dobrým dojmem...ale šílené zmatky s objednáváním nám návštěvu znepříjemnily . A co mě ještě zklamalo, ale stane se...skoro žádný výběr dortíků a na jídlo jsme velmi dlouho čekali.
Restaurace Omam - svět na talíři
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO