Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 46x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Omam - svět na talíři

Omam - svět na talíři, který nabízí jedinečný gastronomický zážitek. Nahlédněte pod pokličku světové kuchyně a ochutnejte, jak chutná svět. 

Snídaně je základ dne - jsou tu pro vás již od 07:00 hodin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Omam - svět na talíři
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po 2 návštěvách musím říci, že jsem opravdu spokojená. Byla jsem v restauraci večer s kamarádkami i přes oběd na menu a vždy skvělé. Obsluha je příjemná a ochotná, mají zde zajímavá a výborná jídla (podávaná v krásném barevném nádobí :) ) a prostředí je také velmi příjemné. Moc se mi líbí, že je zde možnost kdykoliv si nalít čistou vodu, kterou nikdo (nesmyslně) neúčtuje. Jako další pozitivum určitě hodnotím výběr jídel - jsou jak masová, tak vegetariánská a to je něco, co mi v Liberci určitě chybělo. :) Těším se na další návštěvu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do Omamu chodím moc ráda na snídaně a na obědy. Jen škoda, že odpoledně po práci na kávu se jim moc nedaří :(, kávu na mlýnku mají skvělou, i na filtr - tuším Nordbeans + další na výběr, jen kávu neumí personál dobře udělat :(, což je opravdu velká škoda!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO