Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Steak House

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili na doporučení tchána. Z mé strany jsme na jídlo čekali celekem dlouho i když restaurace nebyla ani z pola plná, nicméně mě mile překvapil fakt, že jsme jako předkrm dostali bagetky a pomazanku, což uz jse mi dlouho nestalo takže mi to to čekání trochu zprijemnilo. Já měla tatarak který nebyl ani špatný, ale ale ničím výjimečný, rozhodně bych si ho znovu nedala. Oproti tomu priteluv rump stejk vypadal excentne a z hamburgeru se mi také sbíhali sliny. Za mě určitě MINUS fakt, že se v této poměrně cenově dražší restauraci, nedá platit kartou. Jinak vše proběhlo v naprostém pořádku.
Restaurace Steak House Restaurace Steak House
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde na obědovém menu, objednali jsme si vepřový steak s pepřovou omáčkou a bramborama a byli jsme moc spokojeni. Jídlo výborné, obsluha příjemná. Celkový dojem super :-)
Restaurace Steak House
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné stylové prostředí do kterého jsme se vrátili již podruhé. Jídlo nám chutnalo a ač je restaurace kuřácká nebylo to až zas tolik znát.Chování personálu bylo excelentní.Ceny ovšem vyšší.Restauraci mohu doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO