Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 54x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Olmeca-mexico restaurant

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
82% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 21x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Miluji rajčata v jakékoliv podobě, takže jsem si objednal polévku Azteco – v jídelním lístku avizované složení: rajčata+víno+cibule. Základ nebyl vůbec špatný, ale kuchař to totálně zazdil přidáním připálené cibule a zřejmě až do hotové polévky, protože nebyla vůbec provařená, jen odporně hořká. Proboha proč? Doporučoval bych ochutnávat, co předkládáte hostům, pak byste takovou kravinu jen těžko udělali. Naštěstí to zachránily kuřecí Fajitas a milé servírky.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí opravdu pěkné, místy ovšem poničené nebo zaprášené. Obsluha vycházela vstříc některým požadavkům, bohužel ale na nich bylo vidět že nejsou moc nadšeni z hostů kterých v dobu mého a přítelkynina pobytu nebylo nejvíce. Jídlo slabě průměrné, objednal jsem si specialitu ovšem byl jsem nemile překvapen omáčkou k tortile. Omáčka byla rajčatová ovšem nedochcuna, klasická omáčka z plechovky. Jogurt na tortile byl vyškrábán z kelímku a rovněž nedochucen. Za cenu kterou účtují (300,-) bych čekal něco víc. Dezert, horké maliny za 80 korun - šlehačka z tuby a klasický rozmražený maliny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je zbytečné asi v této restauraci psát recenze, jelikož jídlo, a příjemné prostředí s velmi ochotným a milým personálem hovoří za vše. Mají zde vynikající kuchaře - vždy skvěle připravená jídla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace s Mexickou kuchyní. Vaří zde i steaky, na kterých si vždy pochutnám. Dnes Biftek ze svíčkové s pepřovou omáčkou a Americkými bramborami. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace, kde si mohu vybrat z bohaté nabídky mexických jídel. Ale já mám zde nejraději biftek s hříbkovou omáčkou a americkými bramborami. K pití oblíbenou Fantu,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Olmeca Mexiko restaurant jsem mněl polevku byla dobrá jako druhý chod to byl smazemý telecí řízek s bramborem a nic moc obsluha restaurace byla příjemná
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Olmeca mexická restaurace jsme mněli rajčatovou polévku která byla dobrá a jako druhý chod to byla trhaná kachna se zeleninou a ovocem s opecenym rohlíkem a byla dobrá
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsem byla pozvaná na rodinnou oslavu. Dala jsem si k pití Mirindu a k večeři Higadito asado, což jsou zapečená kuřecí játra s cibulkou, česnekem a papričkami. Jako přílohu jsem měla hranolky.
Olmeca-mexico restaurant Olmeca-mexico restaurant Olmeca-mexico restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedna z restaurací, kde přijímají vouchery restu. Je to opravdu kvalitní restaurace, kde se vždy skvěle najím. Ráda se sem vracím. Vždy usměvavý a ochotný personál.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO