Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 56x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Olmeca-mexico restaurant

Tato restaurace se specializuje zejména na mexické speciality, steaky. V jídelním lístku je i velký výběr dezertů. Z alkoholických nápojů je nejoblíbenější tequila, v nabídce jsou i míchané napoje. Rovněž výběr nealkoholických nápojů je široký. Na zateplené zahrádce je i dětský koutek. Denní menu nabízi i klasickou kuchyni, přičemž restaurace je přes obědy nekuřácká, tedy do 14:00.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace v centru města. Posezení na zahrádce příjemné, avšak porost kolem zahrádky by snesl menší kultivaci. Jídlo bylo dobré, možná jen česneková polévka by snesla trošku více péče. Druhý chod macho burrito velmi dobrý. Obsluha velmi příjemná.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Hodnotím dnešní rodinnou večeři,polévky vynikající,hlavní jídlo průměrné a bez chuti.Bohužel jsem seděl blízko u baru a viděl nabírání ledu do míchaných nápojů rukou a čistící prostředky uložené na baru nad výčepním zařízením.Obsluha se snažila působit mile, ale cítili jsme jako bychom obtěžovali.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO