Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Olmeca-mexico restaurant

Tato restaurace se specializuje zejména na mexické speciality, steaky. V jídelním lístku je i velký výběr dezertů. Z alkoholických nápojů je nejoblíbenější tequila, v nabídce jsou i míchané napoje. Rovněž výběr nealkoholických nápojů je široký. Na zateplené zahrádce je i dětský koutek. Denní menu nabízi i klasickou kuchyni, přičemž restaurace je přes obědy nekuřácká, tedy do 14:00.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Miluji rajčata v jakékoliv podobě, takže jsem si objednal polévku Azteco – v jídelním lístku avizované složení: rajčata+víno+cibule. Základ nebyl vůbec špatný, ale kuchař to totálně zazdil přidáním připálené cibule a zřejmě až do hotové polévky, protože nebyla vůbec provařená, jen odporně hořká. Proboha proč? Doporučoval bych ochutnávat, co předkládáte hostům, pak byste takovou kravinu jen těžko udělali. Naštěstí to zachránily kuřecí Fajitas a milé servírky.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí opravdu pěkné, místy ovšem poničené nebo zaprášené. Obsluha vycházela vstříc některým požadavkům, bohužel ale na nich bylo vidět že nejsou moc nadšeni z hostů kterých v dobu mého a přítelkynina pobytu nebylo nejvíce. Jídlo slabě průměrné, objednal jsem si specialitu ovšem byl jsem nemile překvapen omáčkou k tortile. Omáčka byla rajčatová ovšem nedochcuna, klasická omáčka z plechovky. Jogurt na tortile byl vyškrábán z kelímku a rovněž nedochucen. Za cenu kterou účtují (300,-) bych čekal něco víc. Dezert, horké maliny za 80 korun - šlehačka z tuby a klasický rozmražený maliny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je zbytečné asi v této restauraci psát recenze, jelikož jídlo, a příjemné prostředí s velmi ochotným a milým personálem hovoří za vše. Mají zde vynikající kuchaře - vždy skvěle připravená jídla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO