Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 69x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ollies Cukrárna Vítkovice

V cukrárně s příjemným a útulným prostředím nabízí dorty a zákusky vlastní výroby. Dle představ zákazníka vyrobí klasické i netradiční svatební, narozeninové a dětské dorty, dorty pro speciální příležitosti, originální dezerty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zákusky, alko, nealko, káva vše v pořádku, jen obsluha tentokrát zmatkovala, rezervace místo v cukrárně byla v bistru, a tam byl stůl místo pro 6 tak jen pro 4 osoby. Nakonec nás zdárně usadili v cukrárně.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Dnes jsem navštívila Cukrárnu Ollies ve Vítkovicích. O této cukrárně jsem slýchala každou chvíli v radiích a vídala jí na internetu. Tak jsem se rozhodla že tuto cukrárnu navštívím se svou rodinou. Již po příchodu do cukrárny panoval v cukrárně hrozný zmatek. Bylo nám sděleno že nefunguje terminál a že naše rezervace padá. Což nás velice překvapilo ,protože nám ještě před příchodem došla sms a email zda dnes dorazíme do cukrárny. Na internetu byl veliký výběr dortu a na místě byly sotva 3 dorty. Veliké zklamání a rozhodně nedoporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO