Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 110x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ollies Cukrárna Vítkovice

V cukrárně s příjemným a útulným prostředím nabízí dorty a zákusky vlastní výroby. Dle představ zákazníka vyrobí klasické i netradiční svatební, narozeninové a dětské dorty, dorty pro speciální příležitosti, originální dezerty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pokaždé si zde výborně pochutnáme, dnes to byly dorty a zmrzlina...mají tady naprosto vynikající dort Větrník a skvělou zmrzlinu, myslím, že lepší jsem nikde neměla. Doporučuji navštívit...mají to, co jinde není a to, co je, tak tady chutná nejlépe ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá nabídku, člověk neví co by si vybral,super dortíky,výborná kávička a k tomu velice milá a ochotná obsluha-tak není co dodat. Chválím široký sortiment dobrůtek a děkuji!!
Ollies Cukrárna Vítkovice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice pěkná a frekventovaná cukrárna, ještě štěstí, že jsme měly s kamarádkou rezervaci přes RESTU!! Vynikající zákusky a výborná kávička, k tomu moc milá a ochotná obsluha, fakt není co vytknout, díky.
Ollies Cukrárna Vítkovice
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO