Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90% hodnoceno 64x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ollies Cukrárna Vítkovice

V cukrárně s příjemným a útulným prostředím nabízí dorty a zákusky vlastní výroby. Dle představ zákazníka vyrobí klasické i netradiční svatební, narozeninové a dětské dorty, dorty pro speciální příležitosti, originální dezerty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Již několikátá návštěva. tento podnik navštěvujeme s dětmi aby si užili specifickou atmosféru tohoto místa a odcházíme odsud vždy spokojeni a dobře naladěni i najedeni.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné prostředí,rezervace byla v pořádku,obrovská nabídka dortů,zákusku,zmrzliny ,člověk neví co si dát dříve!!! Jen bych zrychlila obsluhu,káva byla skoro již vypitá a zákusek nikde a pak mě zarazilo.že ke kávě nepodávají alespoň deci vody na zapití-toto je všude samozřejmost-proč né tady????
Ollies Cukrárna Vítkovice
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ollies Cukrárna Vítkovice miluje celá moje rodina. Vždy, když objednáváme nějaké narozeninové dorty, obracíme se na ně. Na zakázku umí vytvořit opravdu skvostné kousky. A chuť je vždy dokonalá.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám