Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 113x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ollies Cukrárna Poruba

Útulná cukrárna s příjemným posezením nabízí dorty a zákusky vlastní výroby. Vyrábí svatební, narozeninové dorty, dorty pro děti i netradiční pro různé příležitosti. Také připraví dorty dle představ zákazníků, netradiční dezerty, obrázky na dort.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ollies má širokou nabídku nápojů i zákusků. Dorty i jiné sladké pochutiny jsou vynikající. Personál byl také velice příjemný a ochotný. Určitě zde zase zavítáme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S personálem jsem byla spokojená. Zážitek mi ale kazilo to, že venku na zahrádce byla tištěná nabídka zákusků a pití pouze v angličtině.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervace přes Restu.cz vůbec neevidovali. Chtěli nás posadit ven, ale v chladném počasí s dětmi jsem odmítl. Slečna pokrčila rameny s tvrzením, že nemá místo. Po ohrazení, že mám rezervaci nás nakonec usadili k jiné rezervaci, která byla o 30 minut později... Poté již vše OK, ale příště půjdeme jinam...
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO