Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 38x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ollies Bistro

Udělejte si u zastávku během uspěchaného dne. V nabídce najdete občerstvení od pestrých snídaní přes lahodnou hřející polévku, křupavé svačinové bagety až po malá jídla a bohaté saláty. Vše je čerstvě vyrobeno z vybraných surovin. Ochutnat můžete francouzské bagety, pečivo, kulinářsky osvědčené lahůdky a také vybraná jídla pro vegetariány, vegany či celiaky. Najdete je vedle věhlasné cukrárny, se stejnou špičkovou úrovní kvality služeb. Zastavte se na chvilku, ochutnejte nebo vezměte si s sebou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ollies znám již asi 4 roky užívám vždy jsem zde nadšený. Tentokráte jsem okusil také jejich bistro ve Vítkovicích. Opětovně musím jenom chválit, spokojenost. Doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná obsluha a vynikající jídlo. Stačila jsem vyfotit jen dezert, protože po jejich cheeseburgeru se salátkem se nám jen zaprášilo. Určitě rádi přijdeme znovu a vyzkoušíme další z jejich lahodně vypadajících jídel.
Ollies Bistro
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO