Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 43x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ollies Bistro

Udělejte si u zastávku během uspěchaného dne. V nabídce najdete občerstvení od pestrých snídaní přes lahodnou hřející polévku, křupavé svačinové bagety až po malá jídla a bohaté saláty. Vše je čerstvě vyrobeno z vybraných surovin. Ochutnat můžete francouzské bagety, pečivo, kulinářsky osvědčené lahůdky a také vybraná jídla pro vegetariány, vegany či celiaky. Najdete je vedle věhlasné cukrárny, se stejnou špičkovou úrovní kvality služeb. Zastavte se na chvilku, ochutnejte nebo vezměte si s sebou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
milá a rychlá obsluha, příjemné prostředí, dobré zákusky a saláty, velká nabídka čajů, horké čokolády, parkování přímo u bistra a cukrárny, do restaurace se vrátím
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Asi nejlepší místo na nejen víkendovou snídani. Vstřícná otevírací doba, milá a ochotná obsluha, široký snídaňový lístek i pro vegetariány a vegany. Ceny odpovídající kvalitě. :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Návštěva v restauraci byla velmi příjemná. Vzali jsme na večeři přátele. Hlavní chody byly chutné, avšak nijak zvláště nezaujaly. Celkově byla obsluha milá a nápomocná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO