Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 1 403x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Olivier

Restaurant & shop Olivier Představujeme Vám zcela jedinečný koncept restaurace s prodejnou v Českých Budějovicích. Naše záliba v cestování, poznávání a gastronomii nás zavedla k myšlence, vnést do jihočeské metropole alespoň kousek středomořské atmosféry a především vynikajícího jídla. Přijďte nás navštívit a rázem se budete cítit omámeni příjemným prožitkem, který Vás, jak věříme, dostane do stavu absolutní pohody. Našim cílem a velkým přáním je, abyste si z každé návštěvy naší restaurace odnášeli jen „pohodové zážitky“. A proč jsme si vybrali název Olivier? Je to francouzský výraz pro „olivovník“, známý strom a tedy symbol celého komplexu OLIVIER, jehož plody, tedy olivy, jsou spojujícím prvkem středomořské kuchyně, kterou zejména nabízí nový restaurant OLIVIER. Součástí je i prodejna vybraných potravin a delikates, které jsou z velké části využívány přímo při vaření v kompletně nové kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace byla zavřená. Přesto jsem dostal znovu potvrzení rezervace hodinu předem. Jinak věřím, že z hlediska prostředí a kvality a chuti jídel je skvělá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO