Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

22 fotek
Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Olivier

Restaurant & shop Olivier Představujeme Vám zcela jedinečný koncept restaurace s prodejnou v Českých Budějovicích. Naše záliba v cestování, poznávání a gastronomii nás zavedla k myšlence, vnést do jihočeské metropole alespoň kousek středomořské atmosféry a především vynikajícího jídla. Přijďte nás navštívit a rázem se budete cítit omámeni příjemným prožitkem, který Vás, jak věříme, dostane do stavu absolutní pohody. Našim cílem a velkým přáním je, abyste si z každé návštěvy naší restaurace odnášeli jen „pohodové zážitky“. A proč jsme si vybrali název Olivier? Je to francouzský výraz pro „olivovník“, známý strom a tedy symbol celého komplexu OLIVIER, jehož plody, tedy olivy, jsou spojujícím prvkem středomořské kuchyně, kterou zejména nabízí nový restaurant OLIVIER. Součástí je i prodejna vybraných potravin a delikates, které jsou z velké části využívány přímo při vaření v kompletně nové kuchyni.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba