Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Mangal

    Praha, Václavské náměstí 64, 11000
  • Jáma

    Praha, V Jámě 1671/7, 11000

Kavárna Oliver's Coffee Cup

Přehled hodnocení
94% celkově
93% personál
92% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 8x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nelíbí se mi průchod přes hadry, ale jinak je to moc prostředí. Milý a veselý personál :o) Každopádně se sem určitě někdy vrátím, v horní části Václaváku hodně normálních míst na posezení není..
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Zajímavá kavárna umístěná v Domě módy s výhledem na celé Václavské náměstí. Velmi dobrá káva a milá obsluha. Za zmínku stojí vynikající domací limonády (doporučuji černý bez/borůvka nebo levandule). Free wifi.
Kavárna Oliver's Coffee Cup
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárna, která je umístěna na místě, kde by ji nikdo nečekl (Dům módy) na Václavském náměstí má skvělý výhled na ruch velkoměsta. Vybavení kavárny je velmi svěží, vzbudí ve Vás vzpomínky na minulá léta. :) Jistě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné posezení s uvolněnou a poklidnou atmosférou, kde se o vás postará mladý, ochotn a usměvavý personal. Hosté tu mají své soukromí, nenajdete tu žádné nahňácané mikrostolečky 30cm od sebe - a to velmi oceňuji. Pro posezení u kávy v této lokalitě, budu odteď volit tuto kavárnu... už žádné hektické kavarenské řetezce :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Rezervace z Restu proběhla bez problémů a v kavárně jsme měli stůl na pěkném místě. Mladá obsluha byla velmi pozorná a ochotná. Dopřávali nám dostatek klidu na popovídání, ale kdykoli jsme měli nějaké přání, hned se nám věnovali. Nápoje i zákusky byly velmi chutné. Ocenili jsme také možnost zvolit si v nápoji místo kravského mléka sojové. Trochu nepohodlné je, že se toaleta nachází o patro níž v chodbě, ale to je dáno stavebním rozvržením budovy. Každopádně tuto kavárnu vřele doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná nová kavárna v centru Prahy s výhledem na Václavské náměstí :). Chválím za sojové mléko a celkově za útulné a příjemné prostředí. Káva byla skvělá a obsluha taktéž :).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajuca kaviaren vo velmi prijemnom prostredi priamo na Vaclavaku. Skvela kava, mila obsluha a vyborne kolace. Vrelo odporucam, nakolko vyhlad odtial stoji za to :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvěle umístěná kavárna, která nadchne svým prostředím. Personál velmi milý a káva excelentní. Nádherný výhled na ruch velkoměsta z I. patra je jen bonus ke kávě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Malá, ale moc útulná kavárna v obchodním domě přímo na Václavském náměstí. Jelikož jsem neměla hlad, jídlo bohužel hodnotit nemohu, ovšem limonádu mají výbornou. Personál kavárny byl moc milý.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO