Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Oliveira Wine Tapas Market

Café Oliveira je prostor,který slouží jako příjemné místo, kde se setkává portugalská a česká kultura. Fungují tu tedy i jako neformální centrum pro milovníky portugalské kultury a rádi tak vždy poskytnou praktické informace o Portugalsku. Ochutnejte portugalské tapas v moderním i tradičním pojetí. Nezapomeňte také vyzkoušet sladký koláček Pastel de nata, který tu připravují vždy čerstvý. Produkty si také můžete zakoupit domů. Všechen sortiment dováží přímo z Portugalska. Své dodavatele pečlivě vybírají a dávají přednost kvalitním a menším výrobcům s osobním přístupem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá zkušenost! Kousek Portugalska v Praze, bohatý výběr velmi zajímavých vín, kterým obsluha opravdu rozumí a dokáže poradit. Skvělé studené i teplé tapas. V tomto podniku jsme určitě nebylo naposled!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Today I went to Oliveira for the first time with a friend of mine. The atmosphere is great, I liked the wine (which is really good value for money) and the food. Will definitely go back again
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO