Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Oliveira Wine Tapas Market

Café Oliveira je prostor,který slouží jako příjemné místo, kde se setkává portugalská a česká kultura. Fungují tu tedy i jako neformální centrum pro milovníky portugalské kultury a rádi tak vždy poskytnou praktické informace o Portugalsku. Ochutnejte portugalské tapas v moderním i tradičním pojetí. Nezapomeňte také vyzkoušet sladký koláček Pastel de nata, který tu připravují vždy čerstvý. Produkty si také můžete zakoupit domů. Všechen sortiment dováží přímo z Portugalska. Své dodavatele pečlivě vybírají a dávají přednost kvalitním a menším výrobcům s osobním přístupem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Portugalsko v Praze. Opakovaná návštěva a milá domácí atmosféra. K jídlu jsme vyzkoušeli "portugalský hamburger" a jako dezert "bolo de bolacha", čili sušenkový dort. K pití jsme měli víno měsíce - červené Evidencia, z oblasti Dao. Sympatické je, že si můžete kousek Portugalska odnést s sebou - prodávají nejen vína, ale i další portugalské pochoutky. Doporučujeme a rádi přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvely pratelsky pristup od obsluhy, velmi mila a prijemna obsluha, poradi vam s vyberem vin. Tapas vyborne - doporucuji flambovane chorizo a azorsky syr s marmeladou.
Restaurace Oliveira Wine Tapas Market
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO