Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 30x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Olive Point

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
83% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 16x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace proběhla v pořádku. Obsluha velmi milá a dala dostatek času na výběr pokrmu. Měli jsme krevety se salátkem a chlebem a domací malinovou limonádu s malinami. A výborne soufle, které krásně vyteklo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme se rozhodli zkusit něco nového a rozhodně jsme neprohloupili. Právě naopak! Byli jsme naprosto unešeni. Obsluha velice příjemná, jídlo opravdu vynikající a prostředí okouzlující :) Vřele doporučuji!
Restaurace Olive Point
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S tim to bistrem nikdy neuděláte chybu, naprosto skvělý přístup personalu, vždy vás ochotně a s úsměvem obslouží! Jídlo vždy splňuje představy a očekávání. Vybere si zde naprosto každý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace, máte pocit že jste spíš u někoho doma než v restauraci. Obsluha byla milá a pozorná, jídlo i víno bylo výborné. Obzvlášť doporučuji sufflé se zmrzlinou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Občas zajdeme na krevety, tentokrát jsme si vybrali Olive Point v Americké ulici v Praze 2 v době, kdy je v podniku volno. Kromě krevet ve dvou úpravách jsme si dali polévku Kuřecí krém (moc dobrá) a čokoládové souflé (vynikající). Prostředí se nám líbilo, ocenili jsme, že tam nebyla hlučná hudba, takže jsme si mohli i povídat. Restaurace má slušně řešené webové stránky, ze kterých jsme vyčetli potřebné informace. Návštěvu lze doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Olive Point nabízí dobrý výběr jídel a nápojů. Tato restaurace snadno zapadne do pražského průměru, jenž sice zažene hlad či žízeň, ale v hlavě Vám to nezůstane. Lepší průměr!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vše v naprostém pořádku, jídlo bylo vynikající, taktéž pozorná a milá obsluha, hezké prostředí. Určitě restauraci ještě někdy rádi navštívíme, byli jsme moc spokojeni!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po přečtených recenzích jsem očekávala dobrou kuchyni a opravdu jsem nebyla zklamaná! Zapečená feta s rajčaty a bazalkou byla excelentní, výborné tygří krevety i čokoládové soufle. Mílá obsluha, zajímavý interiér.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
WOW! Objevit takové místo přímo uprostřed Prahy. Klid, perfektní majitel, velmi přijatelné ceny. Lehké jídlo z velmi dobrých ingrediencí. Rozhodně místo, kam lze zajít jak na rychlý oběd, tak na romantickou večeři. Paráda
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi pěkně zařízená, posezení je zde opravdu příjemné. Obsluha byla výborná, rychlá, usměvavá, nic nebyl problém. Výběr pití a jídla byl více než bohatý. Vše bylo super.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO