Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 43x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Olive Point

Přehled hodnocení
83% celkově
83% personál
80% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 23x
3 5x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Olive point jsem šla za mořskými plody a ty mě nezklamaly. Mix mořských plodů na grilu byl výtečný, i když mi připadal dost drahý. Je fajn, že si můžete dát karafu obyčejné vody. Prostředí příjemné a útulné, styl spíše kavárny, který mám ráda. Obsluhující pán (možná i majítel) byl velmi milý, celkově se nám tam sedělo moc příjemně, i když cenová hladina není úplně nízká.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace, moc pěkný interiér. Obsuha rychlá,milá a naprosto profesionální. Ochutnané jídlo - prkénko a mix mořských plodů bylo velmi dobré. Obsuha nám pomohla vybrat skvělé chorvatské víno (včetně možnosti ochutnání). Výborná poloha kousek od MHD.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Menší restaurace, která se zaměřuje především na středomořskou kuchyni s opravdu výbornými mořskými plody a příjemnou leč pomalejší obsluhou. Interiér restaurace nám přišel příjemný, ale připomíná spíše kavárnu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Výborné mořské plody-chobotnice, kalamáry, rybí polévka a dokonalé čokoládové souffle. Obsluhující pan milý, trochu jsme čekali na objednávku a na pivo, ale jídlo bylo naopak hotové hned. Dojem trochu kazí přilehlá kuřácká část. Interiér milý, některé dekorace na hraně vkusu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Slušná restaurace s "jugoslávskou" či mediterránskoukuchyní. Nabídka jídla lepší než nabídka vína, milá obsluha, ceny mírně vyšší. Lze doporučit k jakémukoliv způsobu posezení
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Naše návštěva byla ze začatku tročku rozpolcená, bohužel měli nějaky problém s naší rezervací přes restu, ale pán co obluhoval byl velice milý a snažil se problém co nejdřív vyřešit, takže vše dopadlo dobře. Jídlo bylo naprosto super, jen ten výhled z okna na moře chyběl :-) Určitě se zase vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu malé ale velmi příjemné bistro. Dali jsme si královské krevety na dva způsoby a čokoládové souflé. Krevety vynikající a sladká tečka připravena taky na jedničku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme zde podruhé a opět pouze váháme, zda dát personálu i jídlu 4 nebo 5 hvězdiček. Nakonec dáváme personálu 4 (i když pán, co obsluhuje a zřejmě je i majitel, je tak milý a příjemný, že se cítíte jako doma), ale jídlo (tygří krevety a čokoládové souflé) vlastně nemělo chybu, takže proč ne těch 5 hvězdiček. Vřele doporučujeme...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byly jsme s kamaradkou jen na "rychly pokec". Jidlo bylo dobre,daly jsme si nabizenou tradicni rimskou pizzu. K piti bile vino,caj,byla nam nabidnuta kohoutkova voda. Vse bez vyhrad. Doporucuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace se nachází v příjemné lokalitě v blízkosti Náměstí Míru, prostředí je krásné a příjemné. Obsluha byla moc milá a jídlo - krevety a čokoládové suflé bylo naprosto vynikající.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO