Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Olive Point

Přehled hodnocení
84% celkově
85% personál
82% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 27x
3 6x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme navštívili poprvé, prostředí příjemné, obsluha velmi milá. Jídlo bylo dobré, dali jsme si "rybu dne" pražmu a grilovanou chobotnici, vše dobře připraveno a hezky naservírováno. Spokojenost.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik v oblasti Vinohrad, kde je ale takových povícero. Rezervace byla zbytečná, hostů jako šafránu. Obsluha vstřícná. Jídlo velice chutné, předkrmy i hlavní chody: maso (jehněčí) a mořské plody. Výborné tiramisu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší středozemní restaurace, která se v Praze vyskytuje. Každý z rodiny jsme si objednali něco jiného a navzájem ochtunali. Famózní grilovaná chobotnice, kalamáry, krevety. Všechny plody moře absolutně čerstvé. Také jsme měli objednán masový grill. Opět to stejné, jednodušše famózní. Nikdy bych nevěřila, že může být i klobása tak jemná ale hlavně vynikající. Gurmánský zážitek se vším všudy.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Exkluzivní jídlo, personál a prostředí... doporučuji :-)
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Olive Point jsem navštívil s kamarádkami. Vše proběhlo na jedničku. Jídlo bylo výborné, zejména doporučuji mořské plody. Lepší jsem snad nejedl. Obsluha byla příjemná a ochotná.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Do Olive Pointu jsme zavítali, neboť jsme dostali dárkový voucher. Objednali jsme si mořské plody, které byly velmi chutné a zakončili výborným, sytým, čokoládovým dortíkem. Ač jsme měli poukaz na konzumaci v hodnotě 1000kč a zkonzumovali jídlo za cca 800kč, číšník nám naúčtoval vše, co bylo nad 500kč. Po mé výtce se ohradil, že je částka na poukazu díky miniaturnímu písmu špatně čitelná a tvářil se, že je to naše chyba. Jídlo bylo sice chutné, ale určitě se tam již znovu nevydáme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná večera v príjemnom prostredí. Grilované plody mora boli fantastické a každému odporúčam čokoládové souflé. Reštaurácia bola plná, ale obsluha bola veľmi pozorná. Určite môžem odporúčať.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z našich nejoblíbenějších restaurací v Praze. Vynikající jídlo a víno!, velmi příjemné, útulné prostředí a ochotná obsluha. Večeře na úrovni. Rozhodně doporučuji!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO