Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 53x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Olive Point

Olive Point je příjemné malé bistro s obchůdkem a zahrádkou v samém srdci pražských Vinohrad. Je proslulé nejen svými výbornými čerstvými sendviči, domácími dezerty a středomořskými pochoutkami, ale i přátelskou atmosférou. Na své si tu přijdou také milovníci kvalitních vín.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme navštívili poprvé, prostředí příjemné, obsluha velmi milá. Jídlo bylo dobré, dali jsme si "rybu dne" pražmu a grilovanou chobotnici, vše dobře připraveno a hezky naservírováno. Spokojenost.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik v oblasti Vinohrad, kde je ale takových povícero. Rezervace byla zbytečná, hostů jako šafránu. Obsluha vstřícná. Jídlo velice chutné, předkrmy i hlavní chody: maso (jehněčí) a mořské plody. Výborné tiramisu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepší středozemní restaurace, která se v Praze vyskytuje. Každý z rodiny jsme si objednali něco jiného a navzájem ochtunali. Famózní grilovaná chobotnice, kalamáry, krevety. Všechny plody moře absolutně čerstvé. Také jsme měli objednán masový grill. Opět to stejné, jednodušše famózní. Nikdy bych nevěřila, že může být i klobása tak jemná ale hlavně vynikající. Gurmánský zážitek se vším všudy.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO