Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 327x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Oliva by Amandine

V restauraci Oliva ochutnáte Francii, Itálii, Řecko, Španělsko, Maroko, Tunis nebo Libanon. Dalšími trumfy jsou pohodová atmosféra, perfektní obsluha a svěží interiér.

Restaurace Oliva je příjemný rodinný podnik s výbornou středomořskou kuchyní. Čeká vás tu pestré menu s dobře známými klasikami i spoustou originálních kombinací. Všechno z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin.

Jako pozornost podniku na přivítanou dostanete čerstvě upečený domácí chléb a několik druhů olivového oleje k namáčení. Jedním z největších hitů restaurace jsou pečené tygří krevety „all you can eat“ ve čtyřech různých variantách.

Pohodovou domáckou atmosféru dotváří přátelská obsluha a útulný elegantní interiér v olivově zelené barvě. Nechybí ani zajímavé doplňky a dekorace - skleněný závěs z dílny designérky Nory Sopkové, kovové lampiony nebo látkové tapety s motivem oliv.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme vybrali na poslední chvíli a přijmout doporučení Restu.cz byl skutečně správný krok :) Restaurace je velmi útulná, vkusně zařízená a personál už od prvního kontaktu milý, ale na úrovni. Z přehledného jídelního lístku je přesto těžké vybrat, protože nabídka je lákavá ve všech směrech - ryby, maso, těstoviny... Velmi praktické se ukázalo rozdělení masových i bezmasých jídel do skupin pro malý a velký hlad. Naštěstí jsme se napoprvé nepřecenili, protože jídla pro malý hlad uspokojí i standardní hlad větších rozměrů! A navíc každé sousto jedna báseň... Objednané dezerty byly také bez chyby. Zdá se, že restaurace by byla dobrou volbou i pro soukromou oslavu nebo slavnostní návštěvu ve dvou, protože ani při pátečním večeru nebyla naplněná a hlučná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Mušle a flunk steak - prostě boží!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO