Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 345x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Oliva by Amandine

V restauraci Oliva ochutnáte Francii, Itálii, Řecko, Španělsko, Maroko, Tunis nebo Libanon. Dalšími trumfy jsou pohodová atmosféra, perfektní obsluha a svěží interiér.

Restaurace Oliva je příjemný rodinný podnik s výbornou středomořskou kuchyní. Čeká vás tu pestré menu s dobře známými klasikami i spoustou originálních kombinací. Všechno z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin.

Jako pozornost podniku na přivítanou dostanete čerstvě upečený domácí chléb a několik druhů olivového oleje k namáčení. Jedním z největších hitů restaurace jsou pečené tygří krevety „all you can eat“ ve čtyřech různých variantách.

Pohodovou domáckou atmosféru dotváří přátelská obsluha a útulný elegantní interiér v olivově zelené barvě. Nechybí ani zajímavé doplňky a dekorace - skleněný závěs z dílny designérky Nory Sopkové, kovové lampiony nebo látkové tapety s motivem oliv.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Až na počáteční drobná zaškobrtnutí (ne úplně 100% servis aperitivu a číšník zapomněl zmínit, že jedno jídlo z lístku už došlo) to byla naprosto skvělá zkušenost. Personál je příjemný, bez problémů zvládali naši nerozhodnost ohledně menu a skvěle připravili závěrečné narozeninové překvapení. Famózní chobotnice, výborné víno (doporučeno sommeliérem) i ostatní jídlo, útulné prostředí... Rádi se vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
zajímavé menu a dobrý kuchař, velký vinný lístek složený z vín více zemí, ochotný personál. jediným nepříjemným zážitkem bylo téměř vyhození z restaurace v noci, když končila otvírací doba.- stačilo by vyčkat, když je již déle zavolán taxi..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždy příjemné posezení v tiché restauraci, v komorním prostředí. chutné jídlo, pozorná, milá a rychlá obsluha. Vše na vysoké úrovni. Těšíme se na příští návštěvu!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO