Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 58 %      hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Oliva Verde Ristorante

Přehled hodnocení
58% celkově
68% personál
66% prostředí
60% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 1x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Měl jsem mensi očekávání kvuli obavě z "pasti" na turisty. Umístěni rstaurace primo proti orloji k tomu vybízí. Ale servis i kvalita jídla předčily očekávání. Jen to pivo by nemuselo stát 140.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
I have reserved inadvance table for two person Christmas Eve dinner but however we got the poorest table on the waitress thoroughfare even if the restaurant was half empty! Unbelievable! And waitress remembered to told us that the tips not include the bill total amount.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Bad experience. Bad food, bad service, slow service...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobře tu vaří a na jídelní lístek je radost pohledět. Obsluha je milá a ochotná. Rezervace přes Restu proběhla bez problémů. Nebyli jsme tu poprvé ani naposledy.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super :-) Byl jsem opravdu spokojen s obsluhou, jidlem a celkovym dojem restaurace na nas budil velmi dobry dojem. Urcite prijdeme zase. Lokalita bezva, centrum.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Rezervace (potvrzená a připomenutá SMSkou) se vůbec neobjevila v systému restaurace. Reakce personálu neprofesionální, přestože byla restaurace prázdná. Jídlo nadprůměrné, ale neodpovídající přemrštěným cenám. Interiér kýčovitý, s Itálií nesouvisející. Smutná hudba po celou dobu. Toalety placené, za 10,- Kč! Vše je postaveno na jednorázovém oškubání turistů, kteří se již nevrátí. Stále hosty určitě nemají.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO