Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 59 %      hodnoceno 9x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Oliva Verde Ristorante

Italská restaurace Oliva Verde se nachází na Staroměstském náměstí přímo naproti orloji. Prostředí gotického domu „U modré hvězdy“ s románskými základy ze 13. století ve vás vyvolá pocit slunné Itálie. Pochutnat si můžete od čerstvých ryb, humrů, těstovin, risotta, masa a pizzy až po saláty a sladké dezerty. Ve vinném lístku najdete vína, která jsou vybírána tak, abyste mohli ochutnat něco od každého druhu pestré italské nabídky. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Měl jsem mensi očekávání kvuli obavě z "pasti" na turisty. Umístěni rstaurace primo proti orloji k tomu vybízí. Ale servis i kvalita jídla předčily očekávání. Jen to pivo by nemuselo stát 140.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
I have reserved inadvance table for two person Christmas Eve dinner but however we got the poorest table on the waitress thoroughfare even if the restaurant was half empty! Unbelievable! And waitress remembered to told us that the tips not include the bill total amount.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO