3 fotky

Oléo Pazzo Mediterranean Bistro

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Oléo Pazzo Mediterranean Bistro

Zbývá vám do odletu několik hodin a nechce se vám čekat v letištní hale? Nestihli jste před odletem doma posnídat? Máte pracovní schůzku s obchodním partnerem před jeho, nebo vaším odletem? Pracujete na letišti, nebo v jeho blízkosti a chcete si po pracovním dnu dopřát dobrou večeři bez námahy? Nasměrujte své kroky do restaurace Oléo Pazzo.
Kde ji naleznete? Restaurace Oléo Pazzo se nachází v 2. patře hotelu Courtyard Prague Airport, pouze pár kroků z terminálu 1 a terminálu 2 pražského ruzyňského letiště. Bude nám potěšením vás u nás přivítat a pohostit vás!
Co si tady můžete dopřát? Svůj den můžete příjemně zahájit bohatým snídaňovým bufetem a možná nebudete muset ani obědvat.
K obědu, či večeři restaurace Oléo Pazzo hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport nabízí speciality středomořské a mezinárodní kuchyně. Kromě stálého jídelníčku si můžete vybrat z nabídky našich obědových a večeřových bufetů.
Typickým rysem pro restaurace Oléo Pazzo je otevřená kuchyně, kdy všichni hosté mají možnost sledovat umění kuchařů při přípravě pokrmů z menu.
Kromě hlavní restaurační části, si můžete udělat pohodllí v barové části, která vybízí k příjemnému posezení u kávy, čaje, nebo sklenky něčeho ostřejšího.
Restaurace Oléo Pazzo je nekuřácká, což jistě uvítají nejen rodiče s dětmi. Aby se i vašim ratolestem příjemně stolovalo, máme pro ně připravené dětské stoličky a pro vyplnění dlouhých chvil jim rádi zapůjčíme pastelky a omalovánky.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace