Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 72x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Oi Zoi Oi Phơ - Vietnamská kuchyně u Fugiho

Přehled hodnocení
81% celkově
83% personál
73% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 15x
4 41x
3 14x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je ošuntělé, takový pravý look vietnamského bistra. Jídlo mají moc dobré. Chodíme sem pravidelně na Bun Bo Nam Bo a Pho Bo. Sushi jsme zatím nezkoušeli.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí hezké není. Je to takové klasické ošuntělé asijské bistro. Ale vaří tady opravdu skvěle. Pokaždé si tu moc pochutnáme. Pho je výborné a silné přesně tak akorát. Sushi jsme zatím nezkoušeli.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zajímavá trendy Asie v srdci Prahy. Pho bylo lepší průměr. Nudle byly standard a sushi bylo spíše podprůměrné. Prostředí zajímavé a obsluha na pohodu. Celkově se asi vrátím
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
The location is good. I'm here for the first time. This seems to be the only Vietnamese restaurant that sells "banh canh", a udon type of noodle soup. And this is probably the only Vietnamese restaurant where you can do shisha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
K Fugimu chodíme rádi ať už na oběd nebo na večeři. Obsluha je občas zmatená, ale vstřícná a milá. Příprava jídla trvá tak akorát. Jídlo je super, vždy si tu pochutnáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí ve vás evokuje atmosféru klasického vietnamského pohoštění. Prostory jsou ošuntělé, ale to k Vietnamu prostě patří. Chodíme sem rádi. Vždy si pochutnáme na bun bo nam bo a pho bo. Obsluha je milá a vstřícná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem zde poprve a neslysela jsem na toto misto jen samou chvalu (hlavne zmatena obsluha, co nestiha). Ale muj zazitek - byli jsme zde na veceri sami, takze obsluha stihala, slecna byla moc mila a parkrat se i zeptala, jestli vse v poradku. Jidlo bylo dobre, Pho mam radsi silnejsi, ale jinak v poradku:) urcite nekdy zajdeme znovu
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zkusila jsem bun bo nam bo a jídlo bylo moc dobré stejně jako kamarádky předkrmy i hlavní jídlo. Skvělé je, že tu mají velký výběr různých variant jídel (víc druhů masa apod.), navíc tu jsou na jednom jídelním lístku pohromadě všechna asijská jídla, která mám ráda. Mínusem bylo to, že neměli dezert, který jsem chtěla (kokosovou tapioku).

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO