Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Oh! Pho

Restaurace s tradiční vietnamskou kuchyní a sushi bar. Posezení pro 25 osob. Stejně tak možnost rychlého občerstvení a take away.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Trikrat a dost. Bun bo Hue, Rybi polevka, Bun bo nam bo - ani jednou mi nechutnalo. Jidlo neuveritelne mastne, pouzite maso nekvalitni - v Bun bo Hue byl dokonce nakrajen nejaky salam. Sushi jsem nezkousel. Obsluha ale v poradku. Celkove nedoporucuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jsem nesmírně vděčná, že se tato Vietnamská restaurace nedávno otevřela v blízkosti mého působení, když jsem zrovna v moravské metropoli, konečně jsem se sem dnes vydala připomenout si autentičnost kuchyně z mých cest touto zemí a můžu s klidem říci, že zklamaná opravdu nejsem, snad jen kdybych si jedinečnost těchto chutí mohla opět vychutnat v prostředí země jejích původu. Restaurace nabízí mimo bohaté vietnamské a sushi menu i to polední. Na čepu má Starobrno 11° plus jiné klasické alkoholické i nealkoholické válíme, několik koktejlů, čaj a kávu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO