Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 73x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Odpočívadlo

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a pohotový. Oceňuji široký výběr stáčeného vína i dobré plzeňské pivo. V restauraci jsem byl již po několikáté a opět mě nezklamala.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný podnik, dobré víno - poměrně široká nabídka. Hlavní položkou v menu jsou Burgery, nejedla jsem, ale vypadaly dobře :-). Kuřácká a nekuřácká část. Záchody na kód.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
K tomu, abych mohl říct, že je to super podnik něco chybělo. Obsluha super, ale pak se stalo, že o nich 10 minut nikdo nevěděl. Jídlo super, ale mohla by být výběr omáček k hranolkům. Prostředí super, ale od Pravěku se snad nic nezměnilo, tedy kromě pár obrazů a nápisů... Určitě se tam ale ještě ukáži, protože za ty ceny je to paráda. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodím poměrně často. Jídlo (polední menu) je velmi dobré, chutné. Poměr cena/kvalita je velice příznivý. Mohu jenom doporučit. V pravé poledne je ovšem velmi plno (což i vypovídá o kvalitě restaurace)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili poprvé a byli jsme mile překvapeni ochotnou obsluhou, výborným jídlem a velkým výběrem vín, řidiče potěšila i nabídka nealkoholických míchaných nápojů. rozhodně opět přijdeme !
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi pěkná a cenově dostupná restaurace, v okolí Andělu jedna z mých nejoblíbenějších. Pivo i víno jsou velmi dobré a nikoliv drahé, jídlo je cenově trochu ve vyšší kategorii, ale také dobré
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Měl jsem burger, výborné maso, skvělé hranolky i coleslaw za bezva cenu, jinak mají taky výbornou pepřovou omáčku k masům! K tomu chutné vínko za rozumnou cenu a je z toho super večer :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Trochu schovaná, ale zase velmi příjemná restaurace a vinárna na Andelu. Vyber z vín je opravdu velky, stejne jako vyber chutovek k zakousnuti, doporučuji rozhodne tataracek!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO