Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 73x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Odpočívadlo

Odpočívadlo je místo pro příjemné posezení v hezkém prostředí v jakoukoliv roční dobu s velmi širokou nabídkou kvalitních rozlévaných moravských a světových vín na Smíchově.

K dobrému vínu patří i dobré jídlo, proto pro vás šéfkuchaři připravují pestré menu, od malých chuťovek k vínu a pivu až po vyvoněné maxi burgery a čerstvé steaky z grilu. Pro milovníky piva čepují Pilsner Urquell, Gambrinus. 

Kapacita podniku je 90 míst s možností pořádání firemních akcí, narozeninových párty, svateb a setkání všeho druhu. V létě můžete posedět na zahrádce, která je z části zastřešená a z části pod širým nebem s kapacitou 70-ti míst.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo velmi dobré, personál ochotný a pohotový. Oceňuji široký výběr stáčeného vína i dobré plzeňské pivo. V restauraci jsem byl již po několikáté a opět mě nezklamala.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný podnik, dobré víno - poměrně široká nabídka. Hlavní položkou v menu jsou Burgery, nejedla jsem, ale vypadaly dobře :-). Kuřácká a nekuřácká část. Záchody na kód.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
K tomu, abych mohl říct, že je to super podnik něco chybělo. Obsluha super, ale pak se stalo, že o nich 10 minut nikdo nevěděl. Jídlo super, ale mohla by být výběr omáček k hranolkům. Prostředí super, ale od Pravěku se snad nic nezměnilo, tedy kromě pár obrazů a nápisů... Určitě se tam ale ještě ukáži, protože za ty ceny je to paráda. :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO