Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Obří sud Libverda

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Sud je velice dobrý nápad pro turistiku, určitě nás do restaurace nalákal. Jídlo taková česká klasika, žádná vysoká gastronomie, ale člověk se nají. Mohu všem doporučit navštívit
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Tady se zastavil čas. Jestli někdo touží po starých " pořádcích", ať vyrazí sem. Hned na parkovišti vás okradou o 60 Kč/ hod., neochotný číšník přinese po 20 minutách jídelní lístek, kde ceny jsou obří jako sud a kvalita chabá.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Z návštěvy jsem trochu zklamaná, představovala jsem si to tam trochu noblesněji. Prostředí se mi teda absolutně nelíbilo, příště raději posedim venku. Oproti tomu byl personál velmi milý a jídlo bylo extrémě rychlé, což ale možná bylo proto, protože z lístků kde je asi 9 jidel dohromady již nějaké v 13.00 neměli, to pak asi nemají možnost být pomalý. Jídlo chuťové obyčejné ale dobré. Prostě taková ta klasická česká kuchyně o řízcích a smažákách :) na výlet na kole asi stačí a potěší, ale dvakrát bych tam jet nemusela.
Restaurace Obří sud Libverda
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Vynikající boruvkove knedliky :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Turistická atrakce byla v tuhle roční dobu prázdná. Jídlo bylo dobré, ale žádný zázrak. Svíčkovou bych si tu znovu nedala. Hezká je minizoo za restaurací, se spoustou papoušků a malých koz.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO