Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 161x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Oblaca (Žižkovská věž)

Restaurace, café a bar v oblacích - celé patro se nachází ve výšce 66m a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů. Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. 

Filozofií restaurace na Žižkovské věži je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka. V nabídce jsou mezinárodní pokrmy, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva. 

Co ukrývá Žižkovská věž? Restaurace není všechno. Součástí je i café, které je určeno především pro ty, kteří mají chuť na malé občerstvení v podobě chutných sendvičů, lákavých zákusků, výborné kávy, čerstvých salátů a burgerů a mnoho dalšího. Bar s nadčasovým designovým nábytkem je ideálním místem pro setkání nebo schůzky nad šálkem výborné kávy během dne, ale také perfektní místo, kam zajít večer s přáteli na koktejl při poslechu skvělé hudby. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších restauraci v cele Praze, vřele doporučuji.
Restaurace Oblaca (Žižkovská věž)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
S přítelkyní jsme byly extrémně spokojeni, jídlo, personál,prostředí ukázkové a na komfort, který byl nabídnut velice přijatelná cena, vřele doporučuji na výročí, narozeniny nebo jen trošku hezčí večeři s výhledem na celou Prahu jak na dlani
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo naprosto dokonalé, prostředí je exkluzivní a personál profesionální. Velmi jsme ocenili vstřícný krok pana manažera, který nám nabídl drink zdrama, jelikož přes mlhu nebyl novoroční ohňostroj vidět. Jediné, co bych vytkla, bylo, že jsme po usazení dostali jídelní lístky bez vysvětlení, že z nich lze objednávat pouze pití, což nás lehce zmátlo. Ocenili bychom druhou možnost hlavního jídla - rybu, kuřecí. Rozhodně se vrátíme za lepších viditelnostních podmínek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO