Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Oblaca (Žižkovská věž)

Restaurace, café a bar v oblacích - celé patro se nachází ve výšce 66 metrů a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů. Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. 

Filozofií restaurace na Žižkovské věži je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka. V nabídce jsou mezinárodní pokrmy, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva. 

Co ukrývá Žižkovská věž? Restaurace není všechno. Součástí je i café, které je určeno především pro ty, kteří mají chuť na malé občerstvení v podobě chutných sendvičů, lákavých zákusků, výborné kávy, čerstvých salátů a burgerů a mnoho dalšího. Bar s nadčasovým designovým nábytkem je ideálním místem pro setkání nebo schůzky nad šálkem výborné kávy během dne, ale také perfektní místo, kam zajít večer s přáteli na koktejl při poslechu skvělé hudby. 

Snídani v oblacích si můžete vychutnat od pátku do neděle, během pracovního týdne je na výběr pouze jednotné menu. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  5

Tuto restauraci/zážitek bychom ohodnotili 3 body z 10. Měli jsme velká očekávání z nevšedního zazitku. Prostředí krásné, výhled bezchybný, jídlo ušlo, ale nic z čeho bychom si sedli na zadek. Servis hrůza! Když nás slečna usadila ke stolu, jídelní lístek byl na stole hned. Po té jsme docela dlouhou dobu čekali na pití a na předkrm. Předkrm dorazil a manžel zmínil, že si objednal něco jiného, přitom se číšnice ušklíbla a manzela utřela, že si toto objednal. Masové plátky nebyly totiž vidět, byly pod omáčkou. Na hlavní chod svíčkovou a jehněčí krk jsme čekali přes hodinu. Když jsme měli dojedeno, talíře čekaly na stole min. 15 min. Než si jich někdo všiml. Mezi tím nám odnesli prázdné skleničky od pití a v tom horku se nás nikdo ani nezeptal, zda si ještě dáme něco k pití. Zvažovali jsme kávu a dezert, ale vzhledem k tomu, že jsme měli za sebou 2 hodiny a ještě bychom měli dalších 45 min. Čekat na kávu a dezert s dvouletou dcerou, raději jsme to vzdali. Ještě bych ráda podotkla, že hostům svítilo dost slunce do očí, museli se ovivat, nasazovat sluneční bryle a doprošovat se obsluhy, aby jim popotahly rolety, žádná iniciativa od obsluhy. Číšník nedokázal vysvětlit co je to Mučenka, že které nám nabízel pití. Na to že hlavní jídla staly okolo 700,- jedno, tak je to opravdu mini porce o třech knedlikach, která nestačila ani dvouleté dceři

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Hezké prostředí, předražené jídlo i pití, milá obsluha

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

K výročí jsme dostali zážitkový poukaz na 2 + 2 drinky. Obsluha velmi příjemná, pozorná, ale ne dotěrná. Drinky doporučené obsluhou vynikající. Jak obsluhující řekl, NESPOKOJENÝ S DRINKY JE POUZE TEN, KDO SI ŠPATNĚ VYBRAL!.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba