Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.

Dárkové vouchery do Restaurace Kravín

Restaurace Kravín navázala na bohatou tradici legendárního Vinohradského hostince. Výletní hospoda Kravín vznikla původně jako zájezdní hostinec pro trhovce, kteří čekali, až se ráno otevřou městské brány a stali se tak prvními v Praze. První zmínky o Kravíně datujeme již v 17. století, vyprávějí o jeho vzniku v místech zničené vinice. V předminulém století si sem…

Dárkové vouchery do Restaurace Kravín

Věříme, že příjemně strávený večer spojený s dobrým jídlem je lepší dárek, než keramický jelen na poličku v obýváku. Pokud to vidíte stejně, jste tu správně. Voucher do Restaurace Kravín je přesně tím, co hledáte.

Jak probíhá nákup voucheru

  1. Vyberte voucher z nabídky na této stránce
  2. V košíku upřesněte počet voucherů
  3. Vyplňte kontaktní údaje
  4. Vyberte způsob úhrady a v platební bráně uhraďte celkovou částku (platba kartou nebo převodem
  5. Stáhněte voucher prostřednictvím odkazu, který vám po připsání úhrady na účet zašleme na email

Podmínky pro uplatnění voucheru

  • Pro uplatnění voucheru je nutno provést rezervaci do Restaurace Kravín přes www.restu.cz a uvést v rámci rezervace číslo voucheru.
  • Platnost konkrétního voucheru naleznete vždy přímo na voucheru.
Obecný Restu voucher

Nebo si kupte obecné Restu vouchery

Nevíte, do jaké restaurace koupit svým blízkým voucher? Tak darujte obecný Restu voucher. Užijí si ho v jedné z 462 vybraných restaurací.

Koupit