Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Občerstvení VIVA

VIVA – občerstvovací stanice VIVA je součástí ČS OMV. VIVA sází na plný požitek z kávy. Káva v občerstvovací stanici VIVA se skládá ze 100 % kávových zrn odrůdy Arabica nejvyšší kvality a nabízí se ve více než 10 variacích – počínaje espressem, přes cappuchino a latte machiattem konče. Nebo raději kakao? Neboť tekutá čokoláda s nejvyšším podílem kakaa dává poznat vynikající, krémovou chuť čokolády. Pro vaše občerstvení si můžete vybrat z obsáhlé nabídky ovocných džusů a mnoha dalších chlazených nápojů. Tu a tam utiší váš menší hlad pestrá nabídka čerstvých sendvičů, teplých svačin a baget v různých variacích – nebo možná voňavý čokoládový croissant? Všechny produkty jsou samozřejmě k dostání i ve formě „ToGo“ (vzít sebou) – pro požitek během cesty.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO