Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

0 fotografií
Na mapě

Informace Občerstvení VIVA

VIVA – občerstvovací stanice VIVA je součástí ČS OMV. VIVA sází na plný požitek z kávy. Káva v občerstvovací stanici VIVA se skládá ze 100 % kávových zrn odrůdy Arabica nejvyšší kvality a nabízí se ve více než 10 variacích – počínaje espressem, přes cappuchino a latte machiattem konče. Nebo raději kakao? Neboť tekutá čokoláda s nejvyšším podílem kakaa dává poznat vynikající, krémovou chuť čokolády. Pro vaše občerstvení si můžete vybrat z obsáhlé nabídky ovocných džusů a mnoha dalších chlazených nápojů. Tu a tam utiší váš menší hlad pestrá nabídka čerstvých sendvičů, teplých svačin a baget v různých variacích – nebo možná voňavý čokoládový croissant? Všechny produkty jsou samozřejmě k dostání i ve formě „ToGo“ (vzít sebou) – pro požitek během cesty.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno