Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Kaskáda

    Vrané nad Vltavou, U Elektrárny 624, 25246

Občerstvení U Kelímka

Občerstvení u vodáckého tábořiště v Pikovicích. Otevřeno od dubna do října. Poskytují tu rychlé občerstvení, přes sezónu možnost posezení s hudbou. Kapacita míst cca 90. Možnost objednávky skupinové akce pro firmy i rodinné oslavy - včetně grilování.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné odpolední posezení s kamarády nad půllitrem dobrého moku v přátelském prostředí. Pro zakousnutí doporučuji mírně pálivou klobásku či nakládaný hermelín.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V občerstvení U Kelímka je velmi příjemné posedět v těchto letních vedrech ve stínu pod pergolou a osvěžit se dobrým vychlazeným pivkem a případně i něco zakousnout.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Nejlepší občerstvení které znám. Vládne tady velmi příjemná a přátelská atmosféra. Je zde fajn posezení, hlavně v parném počasí. Pořádají tu i večery s hudbou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO