Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 181x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Občanská plovárna

Přehled hodnocení
92% celkově
88% personál
92% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 117x
4 51x
3 13x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace má báječnou polohu - příjemnou terasu u Vltavy. Personál byl velmi pozorný, milý, ochotně poradili s výběrem jídla, navíc jídlo bylo připraveno rychle a bylo výtečné, asi nejlepší thajská restaurace, kterou jsme v Praze navštívili.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo je výborné, prostory jsou překrásné, venkovní posezení u Vltavy je úžasné - zkrátka povznášející zážitek :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Meal was delicious. No doubts. Aircondition is not enough. There were boring flies in the end of our stay there. What I don't understand: staff is trained, skilful and polite. But we entered they didn't notice us. No greeting. It was same when we leaving. Also when we need staff during the eating we had to wave on staff like in the pub.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Občanské plovárny chodíme pravidelně, podle mého se jedná o nejlepší thajskou kavárnu v Praze. Občas to sice kuchař mírně přežene s pálivostí, ale to je thajcům vlastní :-)) Personál je vždy milý a ochotný a to i vůči malým dětem a psům. Návštěvu restaurace rozhodně doporučuji.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Hvězdičky u personálu strhávám za jednoho z obsluhujících, který vůbec nemluví česky, i při telefonátu do restaurace byla nutná angličtina. I přesto, že celá naše skupina mluví anglicky, stále jsme v Čechách, kde se mluví česky a je ostuda, když ve službách někdo česky neumí!!! Jinak jídlo exkluzivní, chuťově lepší než Lemon Leaf nebo Noi a prostředí s úžasným výhledem. Určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
My most favorite Thai in Prague, great food, decent prices and its great to sit outside by the river bank.
Celkově   
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Bohužel personál znehodnocuje práci výborného thajského kuchaře. Po upozornění při placení na fakt, že nám po dobu 4 lahví vína nikdo nedolil a to ani nemluvím o standardním servisu v této cenové kategorii, jsme byli obsluhující slečnou odkázáni na možnost napsat recenzi na Restu. Tak tímto činíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO