Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 176x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Občanská plovárna

Restaurace Občanská Plovárna se může pochlubit proslulým thajským šéfkuchařem, Kosinem ” Ketem ” Phakhinem, který pravidelně obměňuje nápaditě složené menu tak, aby vystihovalo tradiční orientální receptury založené na čerstvosti a síle původních surovin. Hosté tak mohou ochutnat originální thajské polévky, pikantní kari, soté, ale také skvěle upravené pokrmy z mořských plodů, ryb, či některou ze specialit podniku – například pekingskou kachnu. 

Restaurace nabízí skvělé gurmánské zážitky pro uspořádání brunche, obědové hodování, odpolední snack, ale také pozdní večeře, jelikož je otevřena do 23 hodin. Také milovníci dobrého vína si přijdou na své. Vinné menu pečlivě složené sommelierem je pestrou nabídkou vín z vyhlášených regionů vinného světa a citlivým průřezem odrůd i chutí. 

Samotné prostředí restaurace je fascinující. Dvoupatrový interier historické budovy doplněný o orientální expozice skvěle funguje s kulinářskými kouzly šéfkuchaře a v kombinaci s profesionální obsluhou učiní váš večer nezapomenutelným.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Občanské plovárny chodíme pravidelně, podle mého se jedná o nejlepší thajskou kavárnu v Praze. Občas to sice kuchař mírně přežene s pálivostí, ale to je thajcům vlastní :-)) Personál je vždy milý a ochotný a to i vůči malým dětem a psům. Návštěvu restaurace rozhodně doporučuji.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Hvězdičky u personálu strhávám za jednoho z obsluhujících, který vůbec nemluví česky, i při telefonátu do restaurace byla nutná angličtina. I přesto, že celá naše skupina mluví anglicky, stále jsme v Čechách, kde se mluví česky a je ostuda, když ve službách někdo česky neumí!!! Jinak jídlo exkluzivní, chuťově lepší než Lemon Leaf nebo Noi a prostředí s úžasným výhledem. Určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
My most favorite Thai in Prague, great food, decent prices and its great to sit outside by the river bank.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO