Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 148x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Občanská plovárna

Restaurace Občanská Plovárna se může pochlubit proslulým thajským šéfkuchařem, Kosinem ” Ketem ” Phakhinem, který pravidelně obměňuje nápaditě složené menu tak, aby vystihovalo tradiční orientální receptury založené na čerstvosti a síle původních surovin. Hosté tak mohou ochutnat originální thajské polévky, pikantní kari, soté, ale také skvěle upravené pokrmy z mořských plodů, ryb, či některou ze specialit podniku – například pekingskou kachnu. 

Restaurace nabízí skvělé gurmánské zážitky pro uspořádání brunche, obědové hodování, odpolední snack, ale také pozdní večeře, jelikož je otevřena do 23 hodin. Také milovníci dobrého vína si přijdou na své. Vinné menu pečlivě složené sommelierem je pestrou nabídkou vín z vyhlášených regionů vinného světa a citlivým průřezem odrůd i chutí. 

Samotné prostředí restaurace je fascinující. Dvoupatrový interier historické budovy doplněný o orientální expozice skvěle funguje s kulinářskými kouzly šéfkuchaře a v kombinaci s profesionální obsluhou učiní váš večer nezapomenutelným.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem na večeři s dcerami a velmi nás potěšil přístup personálu - odborně a s úsměvem. A jídla bylo naprosto dost a splnilo dokonale naš představy o thajské kuchyni.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
První návštěva. Krásný zážitek. Moderní prostředí, milý personál. Jídlo trochu jiné než v obdobných restauracích. A o to jde. Oběd i předkrmy bezchybné . Jídlo s výhledem na Vltavu. Skvělá kombinace. Vřele doporučuji.
Restaurace Občanská plovárna Restaurace Občanská plovárna Restaurace Občanská plovárna Restaurace Občanská plovárna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO