Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • U Emy

    Stráž nad Nežárkou, náměstí Emy Destinnové 27, 37802

Restaurace Oáza zdraví

K příjemné dovolené a odpočinku bezesporu patří dobré jídlo. V této staročeské restauraci připravují jídlo s láskou a pouze z čerstvých a kvalitních potravin. Rádi Vám uvaří staré recepty jihočeských babiček. Vyhlášené jsou kávové speciality z kávy Davidoff a zmrzlinové poháry. Pro milovníky piva točí správně vychlazenou desítku GAMBRINUS a dvanáctku PLZEŇ. Na výběr máte z čerstvých hotových jídel i minutek. Pro skupiny i rodiny lze den předem domluvit uvaření jídla dle Vašeho výběru. Snídaně - Základem je pečivo, máslo, džem nebo med a káva nebo čaj. K tomu podávají snídani "na vidličku". Každý den něco jiného. Např. obložené talíře, zapečené toasty, smažená vejce, atd. Polední menu, večeře - Základem je polévka. Jako hlavní jídlo si vyberete dle chuti z hotovek. 

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO