Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Oáza

Restaurace zaměřená především na polední menu, které podávají v pracovní dny od 11:00-19:00 hod. Do 22:00 hod si pak můžete vychutnat některé z piv či zakousnout oblíbený nakládaný hermelín nebo klasiku - utopence. Na jídelním lístku, který denně obměňují, naleznete české tradiční pokrmy - od klasického karbanátku, svíčkové na smetaně, vepřového řízku s bramborovým salátem až po pečenou husu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Oáza jsme navštívili už poněkolikáté. S jídlem spokojenost, obsluha (slečna, pravděpodobně brigádnice) v restauraci tragická. Oceňuji nekuřácké prostředí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
V této restauraci jsem uplatňovala voucher na smažený sýr. Prostředí restaurace je obyčejné a je tam docela málo mist, nicméně jsme dostaly velkou porci a pochutnaly jsme si. Jen jsme trochu načichly kuchyní, což není úplně příjemné.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
S manželem na odpolední oběd.Jen tam dnes byla nějaká nezkušená obsluha ,která se chodila pořád na vše ptát do kuchyně. zda ten stůl je rezervován pro nás , zda mi může již objednat jídlo či nikoliv . Dnes mi tam celkem přišla na posezení zima. nemají zavřené druhé dveře.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO