Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 63x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Ristorante O sole mio

Cílem restaurace je Vaše spokojenost po všech stránkách. Nabídnou Vám zde skvělou pizzu připravenou v klasické italské peci na dřevo, originální pastu, sýry, sušenou Parmskou šunku, saláty a tradičně upravená masa i ryby a další dary moře. Pokud nemáte více času, každý den je pro Vás připravené rychlé obědové menu.

Jedním z majitelů je Fabio Sportelli z Palerma, úspěšný účastník světových šampionátů v přípravě pizzy, který pravidelně dohlíží jak na její přípravu, tak i výuku personálu v duchu starých Italských tradic.

K dobrému jídlu patří kvalitní nápoj. Ten si můžete vybrat z pestré nabídky italských vín, destilátů z celého světa, kávy a samozřejmě dobře vychlazené a ošetřené pivo Prazdroj.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva v restauraci O sole mio byla velmi příjemná, je tam milá obsluha, jídlo bylo také velmi dobré a vyvážené, takže doporučuji. Jen by bylo fajn poslouchat třeba italskou hudbu a né české rádio.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo sice bylo dobré, ale za tu cenu bych čekala větší porci. Oceňuji hudbu na Valentýna. Obsluha byla milá. Prostředí sice působí trochu studeným dojmem, ale to je dané tím, že se restaurace nachází v business centru.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO