Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bistro O'papa

Jedinečný koncept zdravého a rychlého stravování

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tento príjemný podnik patrí k našim obľubeným miestam kde sa stretávame na business raňajky a vždy sme spokojní.Nerobia tam síce najlepšie vajce Benedikt v Prahe,ale je veľmi slušné.Snád drobná výtka,stoly sú dosť blízko seba a tak si niekedy vypočujete aj to,čo by ste počuť nechceli.Ale toto je asi všade.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Personál nám až po trochu delší době oznámil, že musíme k pultu, přestože jsme byli první a nikdo jiný v bistru nebyl. Jídlo které nabízeli bylo dost rozebráno. Snídaně byla ale velmi dobrá. Později jsem zde byla na polévce, jedna byla velmi dobrá, ale nedostala jsem nabídnuto pečivo, kamarádka měla polévku studenou, ale s pečivem :) Celkově hodnotím ale dobře, jde zde široký výběr bistro jídel a vzhledem k samoobsluze Vám ani nemusí vadit, že obsluha se neusměje.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Toto bistro mám rada, je to sázka na istotu.Ak si chcem dopriať slušné raňajky,alebo si posedieť s rodinou či kamarátmi viem,že že nebudem sklamaná.Okrem toho si vždy aj niečo dobré vyberiem z ich ponuky šalátov a freshov.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO