Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Nuance Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto perfektní! Vynikajíci jídlo, skvělá obsluha, výborná jídla! Úžasný zážitek, určitě zopakujeme. Byli jsme velmi mile překvapení.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci jsem chtěla již dlouho vyzkoušet i díky pozitivním referencím přátel. Objednali jsme si degustační menu párované s víny. Jídlo bylo opravdu skvělé, kachní foie gras bezkonkurenční, obzvláště pak v kombinaci s vínem - dlouho jsem něco tak dobrého neměla. Ostatní chody výborné, jen králík se zdál trochu přesolený. Co nás ovšem zarazilo a trochu zkazilo celkový dojem, byly nekonečné intervaly mezi jednotlivými chody, které byly i přes 20 minut. Dohromady jsme v restauraci strávili 3 hodiny, což bylo na 6-chodové menu o něco déle, než bylo potřeba. Nicméně atmosféra v restauraci byla moc příjemná, intimní, obsluha milá (i když trochu úsměvu by nezaškodilo). Overall, byl to moc příjemný večer.
Nuance Restaurant
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Nevím přesně co si myslet o této restauraci. Dostali jsme výborné doporučení od známých, přišli jsme, obsluha taková vlažná bez emocí... prostě jak podnik pro turisty. Jídlo takové běžné. 3 jídla ze 4 byli povedené, normálně. Ale celkový pocit v porovnání celkového účtu a hodnoty jídla je dost slabé..... Prostě drahá útrata za jídlo co za to nestálo....:-(
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Hodne prijemna restaurace, vyborne jidlo za skvelou cenu. Jenom obsluha trochu nefungovala jak byla. Ale to jidlo je vynikajici!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO