Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Nuance Restaurant

Přehled hodnocení
95% celkově
92% personál
85% prostředí
97% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto perfektní! Vynikajíci jídlo, skvělá obsluha, výborná jídla! Úžasný zážitek, určitě zopakujeme. Byli jsme velmi mile překvapení.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci jsem chtěla již dlouho vyzkoušet i díky pozitivním referencím přátel. Objednali jsme si degustační menu párované s víny. Jídlo bylo opravdu skvělé, kachní foie gras bezkonkurenční, obzvláště pak v kombinaci s vínem - dlouho jsem něco tak dobrého neměla. Ostatní chody výborné, jen králík se zdál trochu přesolený. Co nás ovšem zarazilo a trochu zkazilo celkový dojem, byly nekonečné intervaly mezi jednotlivými chody, které byly i přes 20 minut. Dohromady jsme v restauraci strávili 3 hodiny, což bylo na 6-chodové menu o něco déle, než bylo potřeba. Nicméně atmosféra v restauraci byla moc příjemná, intimní, obsluha milá (i když trochu úsměvu by nezaškodilo). Overall, byl to moc příjemný večer.
Nuance Restaurant
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Nevím přesně co si myslet o této restauraci. Dostali jsme výborné doporučení od známých, přišli jsme, obsluha taková vlažná bez emocí... prostě jak podnik pro turisty. Jídlo takové běžné. 3 jídla ze 4 byli povedené, normálně. Ale celkový pocit v porovnání celkového účtu a hodnoty jídla je dost slabé..... Prostě drahá útrata za jídlo co za to nestálo....:-(
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Hodne prijemna restaurace, vyborne jidlo za skvelou cenu. Jenom obsluha trochu nefungovala jak byla. Ale to jidlo je vynikajici!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO