Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Novopacké sklepy

Restaurace a penzion se nachází cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku. Staré klenuté cihelné stropy, kamenné klenby, do pískovcové skály ručně vytesaná jeskyně se studánkou a výklenky pro sudy, to vše po letech zůstalo zachováno a tak věrně vypovídá o historii tohoto domu. V poledním lístku restaurace hosté naleznou obvykle šest hotových jídel. Také zde nabízí velký výběr italských těstovin, noků, salátů. Součástí restaurace je hudební klub Půda, ve kterém jsou pořádány koncerty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vše v naprostém pořádku. Milá, rychlá a ochotná obsluha, dobré pití i jídla. Interiér rustikální, místy trochu omšelý, ale jinak mohu tuto restauraci plně doporučit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace uz je plné nekuřácká. Upraveny jídelní lístek chválím. Personál již není tak příjemný jak býval.. bohužel výběr rozlévanych vín je velmi slabý. Ani jedno suché víno! Jak červené tak bílé, myslím, že podnik jako je tento by měl mít lepší výběr..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná, útulná restaurace, milý personál. Jídlo nám chutnalo. Ceny příznivé.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO