Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 80x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Novoměstský pivovar

Přehled hodnocení
79% celkově
77% personál
81% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 34x
3 11x
2 6x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přes opravdu velké a členité prostory restaurace, byla obsluha rychlá. Navíc velmi vstřícná - uznali nám voucher, i když jsme restauraci rezervovali narychlo, jen pár hodin před samotnou návštěvou. Samotný interiér je velmi zajímavý, navíc je možnost prohlídky pivovaru (za poplatek). Jídlo vynikající, nejen chutné ale i hezké na pohled.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný pivovar a restaurace v centru mesta. Obsluha vas hned u dveří příjemne přivítá a usadí ke stolu. Zdejší pivo urcite musíte ochutnat! Vynikající jsou take dobroty k pivu
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
spise turesticke misto. Pivo je super, chutna pivovice, ale predrazeno jidlo. Zvolili jsme toto misto pro rodine setkani, ale, bohuzel, priste budeme hledat neco jineho.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili po delší době. Personál byl pozorný a milý, jídlo dobré, ale mohlo by mít výraznější chuť. Jako nedostatek vidím, že se nepodává kohoutková voda, ale pivo bylo výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Včerejší rodinné posezení bylo pro nás opravdu zážitkem. Velice milá obsluha, se kterou jsme si od začáku potykali, dobré jídlo, jedinečné pivo a příjemný provozní manažer, který nám během prohlídky poodkryl taje pivovarnictví :) Všem doporučuji!
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Prostředí je trochu starší, ale má něco do sebe. Jídlo bylo dobré, ale příprava trvala trochu déle. Pokud člověk není na jejich pivo zvyklý, nezaujme chutí. Restaurace spíše pro zahraniční klientelu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po dlouhé době jsem zavítal do Novoměstského Pivovaru. Pár poznatků, výborné pivo, nestíhající obsluha, jídlo jsem neměl, ale soudě podle spolustolovníků to nebylo špatné, i zajímavě servírované, co jsem viděl. Nebylo to špatné, další návštěvu do budoucna nevylučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO