Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 72x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Novoměstský pivovar

Přehled hodnocení
78% celkově
76% personál
80% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 32x
3 9x
2 6x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po dlouhé době jsem zavítal do Novoměstského Pivovaru. Pár poznatků, výborné pivo, nestíhající obsluha, jídlo jsem neměl, ale soudě podle spolustolovníků to nebylo špatné, i zajímavě servírované, co jsem viděl. Nebylo to špatné, další návštěvu do budoucna nevylučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný zážitek, originální nefiltrované pivo i pivní pálenka, k tomu klasika z české kuchyně, máte-li štěstí, tak i doprovázeno živou hudbou. Prostředí svérázné - obrovské sklepní prostory.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pozitivně hodnotím domácí nefiltrované tmavé i světlé pivo. Taktéž nabídka jídla uspokojí každého, kdo preferuje českou klasickou kuchyni. Případně zajímavé pro cizince :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Famozni zazitek. Pratelska obsluha a vyborne jidlo za skvelou cenu. Na centrum Prahy az nepochopitelnou. Mame koupeny voucher pres Slevomat a uz ted se tesime na dalsi navstevu. Vrele doporucuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Good choice for turists - central location, very good beer and old Czech atmosphere. Food is avarage and expensive. We return for the beer. We miss tables for two.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace ma vyhlášené vlastni pivo, i když jen dva druhy. Obsluha je příjemná, jídlo trošku dražší na svoji kvalitu. Restauraci doporucime naším zahraničním přátelům.
Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Po včerejším zážitku nemohu než nedoporučit, pokud nejste cizinec. Ne jen že rezervace, kterou jsem dělala před dobou právě kvůli místu, tam nikde nebyla, ale nebyl nám ani přidělen stůl. 30 min jsme seděli na lavici na řádku a čekali, až se nám někde uvolní místo, i když volné stoly k dispozici byly. Zakázali nám si sednou k jednomu, protože je pro skupiny, ale pak tam před námi posadilli 2 Rusy, úžasný večer zakončilo to,že nám na účet napsali i několik věcí, které jsme neměli. Cizinec si několika malých piv navíc nevšimne, ale my jo. Čísník se ani neomluvil a stejně jako se stolem nám řekl, že za to může koleka... UŽ NIKDY VÍC!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné pivovarnické prostředí, personál velmi ochotný, polední menu velmi slušné v centru města za málo peněz hodně muziky. Místní rukodělné pivo slušné kvality. Dobré i pro zahraniční klientelu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nefiltrovaný kvasnicový ležák z místního pivovaru byl výtečný. K jídlu jsme si dali koleno a taky bylo dobré. Jediné co vadilo, byla pobíhající fotografka nabízející hostům památkové foto.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO