Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 65x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Novoměstský pivovar

Přehled hodnocení
80% celkově
77% personál
81% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 29x
3 8x
2 6x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné pivovarnické prostředí, personál velmi ochotný, polední menu velmi slušné v centru města za málo peněz hodně muziky. Místní rukodělné pivo slušné kvality. Dobré i pro zahraniční klientelu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nefiltrovaný kvasnicový ležák z místního pivovaru byl výtečný. K jídlu jsme si dali koleno a taky bylo dobré. Jediné co vadilo, byla pobíhající fotografka nabízející hostům památkové foto.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Všichni jsme výběr restaurace hodnotili jako náš omyl. Číšník byl sice celou dobu milý a ochotný, ale při placení a zejména po "vyšetření" celého kolektivu zůstala nepěkná pachuť. Zaplatili jsme navíc 2 (ne levná) jídla, pravda, zase na nás zbylo o pár piv míň. Protože věřím v poctivost číšníka (kamarádi doložili, kolik a za co platili, takže u nás chyba nenastala), vypadá to, že nezvládl psát na správné lístky správné položky (v místnosti byl s námi zhruba stejně velký jiný kolektiv). Bohužel ani jídlo neoslnilo, maso svíčkové bylo tvrdé, drštková polévka bez chuti, výpečky už trochu zaváněly. Prostředí velice omšelé. Ještě že to pivo nám chutnalo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Určitě doporučuji každému aspoň jednou tuto restauraci navštívit, už kvůli samotnému prostoru - velmi clenity a stylovy. Mají moc dobre vlastní pivo, jídlo není nic výjimečného, ale je dobré a za rozumnou cenu, když zvážíme, že jsmev centru Prahy. Oceňuji, že i nejspodnější sklep je potažený plné dostacujicim signálem Wi-Fi.
Restaurace Novoměstský pivovar
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tradiční česká kuchyně v prostředí pivovaru ve stylu venkovské hospody. Jídlo bylo dobré, obsluha pozorná. Pobíhající fotografka, která následně tiskne fotky a prodává je za 250 Kč mi přijde do restaurace nevhodná atrakce.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Novoměstský pivovar mohu doporučit všem co milují českou kuchyni, skvělé pivo a Prahu. Vše najdete na jednom místě. A přitom jste v centru města. Zážitek za to stojí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Nomověstském pivovaru se skvěle najíte i napijete!!! Vaří totiž své nefiltrované a nepasterované pivko. K jídlu doporučuji světlou jedenáctku. Prostředí útulné.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO