Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Novissimo

Přehled hodnocení
96% celkově
95% personál
95% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Sešli jsme se v restauraci s přáteli,abychom se jednak dobře najedli a také v klidu popovídali.Vše splnilo naše očekávání,vynikající jídlo,kvalitní a čerstvé.Co se týká obsluhy,můžeme jen doporučit.Nemuseli jsme čekat,i při zaplněné restauraci jsme byli obslouženi velmi rychle a ještě s úsměvem a laskavostí.Seděli jsme v salonku,což nám zaručilo i jistou intimitu.Byli jsme nadmíru spokojeni a určitě se rádi v rátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Byli jsme zde už potřetí a vždy se nám líbilo. V sídlištní části KV by člověk takový příjemný podnik ani nečekal. Pěkný interiér v rakouském stylu připomíná atmosféru útulné horské boudy. Ceny jsou přiměřené, jídlo nám vždy chutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Již po několikáté po návštěvě této restaurace jsme byli nadmíru spokojeni.Prostředí je útulné,příjemné a velmi milé.Velice dobrý výběr jídel,k tomu příjemná a vstřícná obsluha dodává tomuto nekuřáckému zařízení své kouzlo.Dobře jsme se najedli,a přitom ještě popovídasli a zavzpomínali na studentská léta.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme s kamarádkou navštívily na konci loňského roku a protože jsme byly velmi spokojeny,rezervovaly jsme si stůl i pro dnešní den.Tuto restauraci hodnotíme jako jednu z nejlepších v Karlových Varech,a to po všech stránkách.Za velmi přijatelnou cenu jsme se dobře najedly,jídlo je čerstvě připraveno,chutné.Obsluha velmi příjemná,co je potěšující,žádná čekací doba.Servírky dokáží přidat ještě úsměv a tím ještě umocnit příjemnou atmosféru této nekuřácké restaurace.Výběr jídel hodnotíme rovněž jako skvělý.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byl jsem poprvé v Karlových Varech a vybíral restauraci s kvalitním jídlem a příjemnými cenami. Prostředí krásné, jídlo velmi chutné (velké porce). Dá se říci, že i tradiční česká kuchyně. Personál moc milý a pohledný, takže čas v restauraci byl moc příjemně stráveným odpolednem. Měli jsme s sebou i pejska a nebyl problém ho "ukldit" pod stůl. DOPORUČUJI
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO