Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 74x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Novellino - Pinsa Romana - Restaurant

Když vyrazit na něco chutného s vůní Itálie, tak jedině sem. Díky podílu vody v těstě, který tvoří 80% z celkové váhy použité mouky, se Pinsa Romana pyšní svojí lehkostí a snadnou stravitelností.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Nemile nás překvapilo, že se restaurace změnila v kuřáckou. Zpočátku se restaurace zdála být výjimečná zejména svou římskou pizzou-pinsou a dalšími výbornými pokrmy, ale asi nezvládla dobře marketing - už plzeňské logo nad restaurací z dálky evokovalo běžnou hospodu, kde jde hlavně o pivo. Mohlo jít o výjimečnou, ba nejlepší italskou restauraci široko daleko. Nyní se zdá, že bohužel cílí (denní menu, akce typu pizza+káva+pivo (Kdo je cílová skupina? Restaurace se jeví méně čitelná, nevyprofilovaná.)) na "místní" klientelu - nad restaurací je ubytovna plná dělníků z východu. Pár jich restauraci slušně vykuřovalo, dali pár piv, nějaké kafe... No, nevím, zda tak restaurace vydělá víc než na rodině, která za oběd vysolí pětistovku, avšak vyžaduje nekuřácké prostředí. Po výborných italských dezertech zbyla též už jen památka. Další výtku mám na čekací dobu na jídlo - čekali jsme nezvykle dlouho na nápoje a více než půl hodiny na tři pizzy, přestože restaurace byla téměř prázdná. Protože byl kouř chvílemi dost cítit i na nejvzdálenějším místě od kuřáků, příští návštěvu si asi rozmyslíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Novellino vynikající jako vždy. Pinsa výborná, pivo skvěle, obsluha bez jediné výtky. Skoda jen, te počasí uz moc nepřeje posezení venku. O to by to bylo lepší
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Uz po několikáté musím napsat jen kladne hodnocení. A možná jsem i změnil názor. Nedavno jsem napsal, ze Novellino sklouzlo svou nabídkou jídel do sedi průměru, ale dnes musím rict, ze si z nabídky jídel vybere každy. Pinsa je excelentní a denní nabídka dostačující. Uz si asi nezaslouží název pizzerie, ale dobra restaurace to je urcite. Jak na jidlo a posezení s přáteli, tak i jen tak na pivko. A k personálu? Tomu nelze nic vytknout. Excelentní!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO